Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam két és fél évvel fiatalabb fiúba, pedofilnak számítok? Ez normális? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, végzős, és belezúgtam egy 9.esbe. Nem rég szakított a barátnőjével és azóta mintha még nyomulna is rám, viszont az iskolában csak egy csával köszön és ennyivel le van rendezve minden. Kicsit tartok a korkülönbségtől és hogy az idén elballagok... szerintetek meg merjek kockáztatni bármit, vagy inkább felejtsem el és próbáljam elkerülni? (Barátként is nagyon jóban voltunk/vagyunk és jóval érettebben kezel dolgokat a koránál)
2018. márc. 29. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előbb nézz utána, hogy mit is jelent a pedofília...

De megnyugtatlak, nem, nem az, és ha jól megvagytok, miért ne adnál ennek a kapcsolatnak egy esélyt? Legrosszabb esetben kiderül, hogy mégsem ő volt az igazi.

2018. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintemnis ha odavagy érte, akkor miért ne amúgy is végzōs vagy. Ha nem sikerûlne kapcsolat akkor legalább hamat elmész és el is felejted pikk-pakk. De ha mégis sikerûlne akkor azt a tàvoliabb évekre ia fent lehet tartani, ha olyan. Nyugodtan adhatsz neki esélyt. Ez nem pedofíl kérdése, nem olyan hatalmas kûlömbség.
2018. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy pedofil :D

Szerintem nem gáz hogy fiatalabb. Nekem is volt fiatalabb barátom.

Ne menekülj el, vágj bele!

17/L

2018. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 20 vagyok és nekem egy 18 éves fiú tetszik.Mindketten elsősök vagyunk az egyetemen.Na bumm.Nem vagy pedofil emiatt!
2018. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!