Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány évesek voltatok mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesek voltatok mikor először szerelmesek lettetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Huh valamikor 11 és 14 között voltam.

Talán 13 lehettem.

Nem emlékszem pontosan :/

Akkor voltam úgy tényleg igazán szerelmes.

És így hogy már lassan 18 vagyok... akkor is azt gondolom hogy az volt a legerősebb szerelem-érzet az életemben.

(Olyannyira hogy a mai napig ha meglátom a srácot elpirulok, nem tudok egy sziát se kimondani lazán. Holott meg mindenki mással tudok flörtölni, nem pirulni meg ilyenek)

2018. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 12 voltam, azóta már eltelt három év, de valahogy még mindig belepirulok ha meglátom vagy megszólít.
2018. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oviban nagyon szerettem, azóta eltelt kb 12 év.. Általánosban is nagyon tetszett, sajnos akkor már nem beszélhettem vele. A buszállomáson néha látni szoktam, és még mindig görcsbe rándul a gyomrom, ha meglátom. Elfelejteni nem fogom, de már feladtam ezt az álmokfutást.
2018. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12
2018. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Lehet, hogy én vagyok nagyon éretlen, de még soha nem voltam úgy igazán szerelmes..

És most az általános iskolai "rajongok minden nálam pár évvel idősebb helyes fiúért" korszakot nem számítjuk :D

16/l

2018. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12 és 13 éves koromig nagyon kellett, de aztán beleszerettem egy másik srácba és együtt vagyunk, de még mindeig elpirulok ha látom.

Azt hiszem, igaz ez a mondás: "Akit egyszer szerettél, azt teljesen sosem tudod elfeledni."

14/L

2018. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Olyan 11-12 éves lehettem, de ha a meglátom az illetőt a mai napig szóhoz se jutok egyszerüen csak lefagyok es elpirulok.
2018. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oviban.
2021. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!