Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok mar valaha szerelmese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar valaha szerelmesek almotokban?

Figyelt kérdés
Ma nagyon furcsat almodtam. A lenyege az volt h talalkoztam egy lannyal, elso latasra szerelem mindkettonk reszerol, csomot beszelgettunk, csokoloztunk, aztan felebredtem es ereztem a gyomromban ezt a pillangos erzest, de nagyon erosen. Mintha szerelmes lennek 😂 Szerencsere ez a "nagy szerelem" felkeles utan 1 oraval max elmult, de a legfurcsabb az benne, hogy szerintem meg sosem ereztem ilyen eros vonzalmat senki irant sem, meg az exeim irant sem amikor egyutt voltam veluk. Nyugtassatok meg h nem vagyok bolond es masok is ateltek mar ilyet 😂 Ja, amugy akit erdekel az egesz alom elejetol a vegeig, annak szivesen elmeselem. 18/f

2017. nov. 1. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, volt már párszor, tudod a tudatalatti meg ezek mind létező dolgok, így jelet ad, talán fizikailag, szemmel nem érzékeltél valakit, de ő látott téged, szóval a helyedbe keresném azt a valakit. Hidd el, csak jóra vezetnek. 16/F
2017. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 #8(3;19$9djwodkebkq válasza:

Velem is volt már ilyen, többször is és ahh <3 <3Nem is tudom elfelejteni, annyira jó volt. Utána egy napig éreztem a pillangókat :D Kár, hogy csak nagyon ritkán fordul elő :(

16/l

2017. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!