Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megfelelő a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfelelő a korkülönbség?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és már 2 hónapja együtt vagyok egy 18 éves fiúval. Mindig is elítéltem azt, ha valakit a kora alapján határoznak meg, egyáltalán nem tartom pontosnak, ez a szám nem mutatja ki az emberek érettségét.Kíváncsi vagyok más nézetekre, szóval szerintetek ez a 3 év és ez a 2 korszám nagyon messze állnak egymástól?

2018. márc. 30. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen oké
2018. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
63%

Teljesen m1, hogy mit gondolunk elvégre minden tizenéves lány érettebb az átlagnál kérdés, hogy akkor mi az átlag. XD A pszichológiai és biológiai tények persze a kutyát nem érdeklik úgyhogy igazából m1 is. :D


26F

2018. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

"Mindig is elítéltem azt, ha valakit a kora alapján határoznak meg, egyáltalán nem tartom pontosnak, ez a szám nem mutatja ki az emberek érettségét."

Te fogsz össze jönni 17-18évesen 30-as pasikkal, a remek felfogásod miatt. Már előre látom.

2018. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
67%

3.: Az hagyján. :D Felteszi a kérdést de deklarálja, hogy aki nem ért egyet vele az biza nem érti meg azt, hogy ő mennyire felnőtt.. XD


KILL ME PLS!

2018. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó.
2018. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell minden egyes kérdésem után valami bunkó választ olvasnom, nem kértem magamról véleményt, hanem egy egyszerű és rövid választ. Nem hiszem, hogy ebben az esetben az én agyi szintemről vagy érettségemről kell szót ejteni, hanem inkább a "kedves" válaszolókéról.
2018. márc. 30. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Érettebbnek tartod magad a korodnál. Akkor viseld a kritikát,ha pozitív,ha negatív. Amugy jók ezek a határok.
2018. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő már "ivarérett",neked meg még legalább 2 évig nem kéne senki alá feküdnöd.

Így is megfelelő a korkülönbség, kérdező? 😊

2018. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!