Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el valakit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit, akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Hogyan felejtsek el egy személyt, akit nagyon szeretek, de ő ezt nem viszonozza, nem is tud róla, de ha tudná se érdekelné szerintem, hiszen már csak a korkülönbség miatt sem tudnánk összejönni.

Szerintetek mit csináljak?



2018. márc. 19. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor majd elmúlik. Komolyan, lehet, hogy nem telik sok időbe. De ha nem foglalkozol vele, nem idézed őt fel az agyadban, az emlékeid között folyton, akkor elmúlik. Meg lehet hogy amúgyis csak fellángolás, és az úgyis fél éven belül szerintem elmúlik, az hónapok kérdése; meg hát amúgyis, szerintem fél év alatt el tudnád őt felejteni; még akár ha látod napi szinten is, ki tudnád verni a fejedből.
2018. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen korkülönbség?
2018. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
ne gondolj rá annyit,ki irtad a kérdést valszeg most is rá gondoltál.. Tereld el a figyelmed.. figyelj oda a suliban a tanulásra,próbálj a barátaiddal hülyülni :D vagy kezdj el vigjátékokat nézni,lehetőleg ne romantikusakat :D :D vagy kezdj el edzeni.. nemsokára itt a jó idő....Vagy próbálj több időt tölteni a családoddal.Amugy csak szolok.. a szerelemben nem számit a korkülömbség.. Nem viszonozza.. nané hogy nem,ha nemis tud róla hogy oda vagy érte-
2018. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!