Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van barátnője...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van barátnője vagy nincs?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki 1 hónapja tetszik,az osztalytársam és meg nem igen beszélgettünk. 1 hete hallottam egy masik osztalytarsamtol h van barátnője,de én sose szoktam egy csajjal se látni. Az osztalytársam csak annyit mondott h látta kezenfogva egy csajjal. Szerintetek tényleg jár valakivel vagy csak hazudik azaz osztálytársam? Amugy a srác,aki tetszik nem egyszer volt h engem nézett vagy adta annak a jelet h tetszem neki.

2018. márc. 31. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Néztéged meg jelek utalnak rá hogy tetszel neki attól még lehet barátnője. Ha a haverja azt mondja van neki akkor van. Ha nem is látod őket együtt akkor is van. Senki sem minden látó.
2018. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem annyira a haverja és elvileg ő is csak egyszer látta (ha látta) és elvileg a barátnője a sulinkba jár,de akkor se látom,sose őket együtt. És most nem értem h akkor mi van. Ha meg lenne barátnője akkor azt többen is tudnák,meg találkozna vele többször is,de nem így van. És én úgy érzem h felém próbál közelíteni,ezért nem érzem h lenne barátnője és ha majd látom egy csajjal elhiszem majd.
2018. márc. 31. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, ennyiből nem lehet tudni! Erre például tökéletes az internet és a közösségi háló. Egyszer 3 percig kellett egy srác mellett állnom egy eredményhirdetésen úgy, hogy még sosem találkoztunk azelőtt. Az egész srácból annyi maradt meg, hogy milyen cipője volt és hogy jó volt az illata :D. Ez történt délután négykor, este hatra már tudtam a születési dátumát :D. Látom, semmi sem lehetetlen!
2018. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
😂😂 Köszi,dr már rég megnéztem a facebookját (mivel csak ott van fent) és nincs kiírva neki h kapcsolatban vagy h egyedülálló és nincs fent egy képe se amin a barátnőjével lenne,sőt alig van fent képe. Szóval nekem nehezebb dolgom van,mert ő nem nagyon osztja meg mindenkivel az életét a facebookon.
2018. márc. 31. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!