Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki illetve kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Hosszú történet röviden, osztálytársak voltunk, én elmentem más iskolába, viszont interneten tartjuk a kapcsolatot. Nagyon érdekesen viselkedik, mindenféle jeleket küld. Volt, hogy azt írta hogy engem szeret, viszont már hallottam hogy másoknak is mondja. Nem tudom hogy csak túl barátságos vagy érez valamit. Minden mindegy alapon szeretném neki elmondani hogy én nem csak barátilag szeretem, viszont nem szeretném személyesen. Biztosan zavarban lennék és nem merném elmondani. Szóval hogyan írjam ezt meg neki úgy, hogy ne legyen gáz? Már így is, hogy a neten mondom el neki eléggé az, szóval... 16/L és 16/F

2018. ápr. 2. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
'Szia, csak el akartam mondani, hogy amúgy tetszel.'
2018. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha ő is mondta + hallottad másoktól ráadásul ő sem közömbös neked mire vársz még? Találkozz vele és nyögd ki valahogy.
2018. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!