Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam/kerdezzem meg,...

Hogyan mondjam/kerdezzem meg, hogy akarom!?

Figyelt kérdés
Kulfoldre szeretnek menni tanulni de egyszeruen nem tudom hogy kozoljem szuleimmel! 15 eves vagyok, kint elnek a rokonaim es hozzajuk mennek ok megisengednek de tartok attol hogy a szuleim nem! Mondtak hogy barmit megtesznek hogy kenyelmes legyen nekemvan ra ok de arrol nem irnek... Adjatok tanacsot hogy kozoljem veluk hogy sulit valtanek csak nem akarhol!

2013. aug. 22. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azért kíváncsi lennék,hogy miért hoztál meg egy ilyen komoly döntést.. Ha valaki megbántott, vagy bármi negatív dolog ért.. -> az elől nem érdemes "elmenekülni"


Melyik országba akarsz menni tanulni?

Felhoztad pozitívumként,hogy ott 100%ra elsajátíthatnád az idegen nyelvet..

szerintem gondold át, ott az anyanyelvükön beszélnek az emberek te meg nem.. új emberek, új iskola, ráadásul minden tantárgyat azon a nyelven kéne tanulj...

2013. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talan ha nevezhetjuk elmenekulesnek a mult miatt de inkabb tovabblepeskent fognam fel! Angliaba mennek imadom a nyelvet a kozeget a tarsasagot az eletformat nem 1-szer voltam ott es ugy ereztem hogy ott vagyok otthon! :)
2013. aug. 23. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg semmi papírod nincs arról, hogy tudsz angolul (a korodból ítélve gondolom nincs) addig én biztos ki nem engednélek a szüleid helyében.

Szerinted képes lennél ott iskolába járni? Angolul tanulni, rengeteg különbözeti vizsgát tenni (angol irodalmat/törit megtanulni olyan szinten, mint ahogy most tudod a magyart)? Végezd el itthon a sulit, aztán ráérsz még ezen gondolkodni, felesleges lenne most ilyen miatt felbolygatni az életed.

2013. aug. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uncsimnak is sikerult tudom hogy nekem is menni fog ok is nulla angol tudassal kezdtek ott az eletet 4 eve mar 2 evvel ezelott kentek vagtak az angolt... Magyarban alap a tanulast se akarom mar a jovomben szerepel anglia akkor mert szenvedjek ezzel a tanitadi rendszerrel mar?!?
2013. aug. 23. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!