Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mikor szemeztetek valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor szemeztetek valakivel utoljára? Hol és hogyan történt? Lett valami következménye?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, végül összejöttünk... :)

Baráti összejöveteleken mindig egymással szemben ültünk (illetve az idő nagy részben) és ekkor elég gyakran néztünk össze, volt, hogy a lábát az enyémhez dörzsölte finoman, de amikor a kezem az asztalon volt, akkor néha megfogta és játszott az ujjaimmal.

18/L

2018. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szinte minden nap. De nem kell rólam rosszat gondolni, nem (mindig) úgy. És nemcsak fiúkkal.

Random megnézek embereket az utcán, de főleg tömegközlekedési eszközökön.

Aztán, amikor észreveszi, hogy bámulom, a reakciójából nagyon sokmindent megtudok az emberről.

Legtöbben elkapják a fejüket, vagy lesütik a szemüket. Pedig nincs ebben semmi rossz. Természetes, hogy megnézel valakit, csak úgy. Csak az emberek nagyon prűdek.

De azért vannak, akik felveszik a szemkontaktust és sokáig "szemezünk".

Láttam nagyon gyönyörű embereket is, csodálatos tekinteteket, észvesztő kisugárzású egyedeket.:)

L

2018. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: Ez ugye még óvodában volt?
2018. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rettenet vicces vagy, de nem és köszi, azóta is jól megvagyunk ^^

#1

2018. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti többször is szoktam lányokkal, volt már rá példa hogy buszon mellém ült egy lány és 3-4 percig szemeztünk folyamatosan ebből lett 5 hónapos kapcsolatom, de én általában akivel tudok és lehet azzal szoktam szemezni vannak bátor lányok és félősök is szemezésből többször is volt már kapcsolatom jelenleg most is van egy 8 hónapja.
2018. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!