Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Hogyan reagálnátok, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan reagálnátok, mi lenne annak a következménye, ha valaki durván rámászna a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Ha esetleg történt már veled hasonló eset,mi lett az esetnek a következménye?
2018. jan. 23. 19:13
 1/8 Modeler ***** válasza:
Ha ott vagyok és látom, minimum egy falba malterozás...
2018. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőmre nem rámászott a srác csak flörtölgetett meg irogatott neki, én meg elkaptam a torkát és a falhoz nyomtam, erre jött egy szakítás a barátnőmtől mert hogy nem bízok benne...Ha rámászott volna nem álltam volna meg hogy ne üssem meg
2018. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olyan volt, hogy egy részeg pali le akarta smárolni... kb ilyen volt a reakcióm: [link] (csak ugye egy pali volt, de ugyan úgy hempergett)
2018. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megkérdezném a lányt, hogy ez miért volt és ha a lány aztmondja akkor felkenném a falra a srácot jutalom ként :D
2018. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha a barátnőm hagyja is akkor onnantól kezdve nem a barátnőm, sok minded csattan szerencsétlen pasikon...

volt már velem is ilyen hogy barátnője ajánlott be a csajnak mivel szimpi voltam barátnőjének és sok minden egyezett bennem és a csajban... a csajjal elkezdünk beszélgetni, megkérdeztem van e barátja, még szép hogy nem volt :)

csak akkor néztem egyet mikor egy kis gyerek rám írt hogy miattam dobta a barátnője, meg hogy minek írogattam neki, én meg csak ott nézek hogy még is mi van, mert csak azzal az egy csajjal beszélgettem és neki nem volt barátja...


nem mindíg a pasi hibás,sokszor csak a csaj ribi

2018. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem erdemes egy ribi miatt feszkot csinalni... egy rossz utes , aztan intenzív utána meg mehetsz az fk-ba..
2018. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy a barátnőm hogyan reagálja le. Ha élvezi meg minden akkor miután eltörtem a csávó orrát szerintem véget vetek a kapcsolatnak, ha pedig ellenekzik, de a csávó továbbra is csinálja akkor mielőtt eltörném az orrát megkérdezném, hogy ez mire volt jó neki
2018. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 3 evet ulj testi sertesert .. grat
2018. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!