Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Nem tudom igazából hogy ő szeret-e elég bonyolult lenne leírni. Az a lényeg hogy azt mondja általában hogy szeret, háromszor mondta hogy viccelt és úgy viselkedik mint aki tényleg szeret. Mások is azt mondják hogy szeret, nem csak nekem.

Arra gondoltam hogy úgy talán kiderülne a dolog hogy valahogy a tudtára adnám hogy szeretem. Csak nem tudom hogy. Ahhoz gyáva vagyok hogy odaáljak elé hogy "szeretlek". Akkor hogy adjam a tudtára?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. ápr. 6. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél magadon bátorságot, mond el neki, ne legyél gyáva. Nincs mit veszítened, csak nyerhetsz. Állj oda elé vagy én a barátnőmnek, akkor mondtam először mikor köszöntünk el egymástól(ilyenkor még nem voltunk együtt, ezután 3-4 nappal, már igen) és, akkor oda, hogy jó éjt, aludj jól stb. közé beékeltem, hogy "szeretlek", igaz csak reggel tűnt fel neki, én meg kétségbe voltam esve, hogy látta, de nem reagált, de végül minden jó lett. A lényeg legyen bátorságod, mert, ha szereted, ne várj!
2018. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbalom köszönöm a válaszodat:)
2018. ápr. 6. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Kinek mondja, hogy szeret? és miért szeret, ha nincs is kapcsolat köztetek. Ha nem szoktatok beszélgetni. Nem túl érthető, amit leírtál. De amíg ő nem mondja a szemedbe, nem azt, hogy szeret, hanem szeretne veled járni, vagy hasonlót, addig te ne mondjál semmit, esetleg elhívhatod egy kirándulásra, egy biciklizésre.
2018. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 nekem mondja hogy szeret, bocsánat ha nem fogalmaztam érthetően. Szoktunk néha beszélgetni. Már mondta többször is hogy jó lenne ha járnánk meg ilyeneket.

Köszönöm a válaszodat.

2018. ápr. 8. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!