Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem tudok, mit tegyek. Hogy tudassam vele? 13/L

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, de nem tudok mit tenni. Nem merek odamenni hozzá és beszélni vele. Ha valaki tud jobb módszert a beszélgetésnél, segítene? Igazából valamifalyta jeleket szeretnék küldeni neki. Ha válaszolna rá, akkor odamennék hozzá és beszélnék vele. Segítenétek, hogy milyen jeleket küldhetek? vagy alapból mmit tegyek?

#szerelem #ha szerelmes vagyok? #mit tegyek ha szerelmes vagyok de nem merem megmondani? #hogy küldjek felé jeleket #hogy tudja hogy szeretem?
2017. okt. 18. 18:45
 1/6 anonim válasza:
81%
Szia szerintem az a legjobb most lehet h hulyen hangzik de azt kene csinalnod h egyik osztalytarsadat megkered h irjon a fiunak rolad .. pl megirja neki az osztalytarsad h neked bejon o es igy kiderithetitek h neki is bejossz e vagy mit reagal ra
2017. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem jó ötlet, bár elég fura, mert szerintem észre fogja venni h én mondtam az osztálytársnak h mondja meg neki, de meg lehet próbálni. Köszi a segítséget :)
2017. okt. 18. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elso válaszoló tippje tényleg jo. Viszont beszélned kene vele... szerinted hogy szeressen beléd, ha csak kívülről lát? Lehet, hogy amint elkezdesz vele beszélgetni, rájön, hogy tökre imádnivaló vagy, es beledszeret... MINDENKÉPP BESZELGESS VELE. Itt a halloween mindjárt, gondolom a sulitokban lesz buli, hívd el! Ha akarod, rögtön randiként kérdezz ra (mármint: szia, van kedved egy randihoz mondjuk a halloween bulin?). Ha akarod, csak simán: szia, jossz a halloweeni bulira? Mert arra gondoltam, mehetnénk ketten.


Nem nagy cucc, egy perc alatt túl vagy rajta. Es


Igy ha nem a valasz, legalább nem ragadsz le nála meg 3 évig, tovább tudsz lépni. Ha meg igen, akkor HAPPYYY 😃😄


Szurkolok nektek 😉

2017. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem Bogi a neved,akkor csak menj oda hozzá és tudj meg róla minél többet.Én a lánnyal most vagyok hetes akit szeretek.Ez sokat segít ,mert kettesben nem annyira kínos ha visszautasít.Ja és ne légy nyomulós.
2017. okt. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek. Egyébként nálunk a haloween nem rende buli lesz, csak az osztályban lesz megtartva.
2017. okt. 20. 18:45
 6/6 anonim válasza:
Sanyi tevagy az? O.O
2017. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!