Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tegyek? Vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Vissza akarom szerezni őt csak nem tudom hogy hogyan;hosszú?

Figyelt kérdés

Fél éve megismertem egy lányt. Sokat beszélgettünk főleg facebookon de közösségekbe is. Egyszer mondta hogy kéne valamit csinálni mert hogy ő unatkozik csak akkor nem jött össze mert nem voltam itthon. Utána viszont pár héttel később elhívtam és akkor el is jött. Mondta hogy nagyon jól érezte magát meg hogy máskor is jönne. Két héttel később megint elhívtam de akkor nem tudott jönni. Utána még próbáltam jópárszor de nem sikerült de mindig mondta hogy annyira szivesen jött volna. Kb minden nap beszéltünk viszont most már alig ír és ha vissza is ír akkor is olyan mintha úgy írna hogy megint mit akarok már megint és hogy miért nem hagyom őt békén.

Szerintem ezt a dolgot meg kéne vele valahogy beszélnem csak nem tudom hogy mégis hogyan kezdjem. Illetve még arra is gondoltam hogy van egy közös lány barátunk akivel én nagyon jóba vagyok hogy talán ő jobban tudna segíteni mert az osztálytársa(nem egy suliba járunk).

Valaki tud bármilyen tanácsot adni azt megköszönöm és csak olyan írjon aki értelmeset tud hozzászólni.

16l 17f



2018. ápr. 8. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát itt két hiba volt szerinten.


1. Amikor elment a csaj a találkozóra, akkor nem hagytál benne olyan maradandó élményt, hogy többször is akarjon veled találkozni.


2. Mindig rajta lógtál, és rád unt.


Nem hiszem, hogy vissza tudod szerezni kelenleg, egyrészt mert nem is volt sosem a tiéd, másrészt a fentiek alapján nincs oka arra, hogy foglalkozzon veled.


Hanyagold a csajt, ne törődj vele. Ha tovább nyomulsz, csak mélyebbre süllyedsz a szemében, így is már elege van belőled. Esetleg ha megváltozol (ferfiasabb leszel, aki nem szorul rá a nökre), akkor egy idő után felkeresheted, amikor már rég nem beszéltetek. Bár ha megváltozol, és vonzó leszel a nőknek, akkor lesz más csaj, így ez a lány már nem is fog érdekelni, ha az új jobb.

2018. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!