Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok egy fiú, miként vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy fiú, miként vagy hogyan tudja kifejezni, ha szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, aki hosszú időn át szerelmes voltam mindig segítőkész és kedves voltam vele, jóba voltunk és sok olyan dolgot is elmondott nekem, amit másnak nem feltétlenül Csipkelődtünk oda-vissza egymással (persze sosem bunkón vagy a másikra sértően). Majd mikor elmondtam neki, hogy szeretem őt, azt monda, hogy nem vagyok az esete meg hogy nem vette észre mert ő ilyen "bamba" típús ezen a téren. Mior megkérdezte, hogy mit szeretek benne konkrét dolgot nem tudtam mondnai, viszont azt igen hogyan érzem magam ha mellette vagyok. Már a körülöttünk lévők is észrevették, hogy bejön nekem mert szinte mindig vele voltam és egyfolytában kerestem a társaságát (nem tolakodóan, hogy az idegeire menjek, előfordult ugyan h lehetett olyan de nem gyakran valamint bevallom előfordult egy kis papucsság is ritkán ami lehet nem kelett volna. Nem szeretnék ugyan, de bele kell törődnöm ugyan, hogy nem valószínű, hogy együtt leszünk a jőveben és (ha ez számít sokszor sétáltunk együtt ki állomásra tehát tényleg sok időpt töltüttünk együtt és hiossza san beszélghettünk akár személyesebb témáról is, amiről nem feltétlen beszél az ember vagy hívtam már meg többször ilyen kisebb dolgokra (olyan szinten, hogy nem kérsz egy kis"ilyet", meghívlak). Szrencsére a jó kapcsolatom megmaradtz vele, csak a fájó érzés, hogy visszautasított enm akar megszűnni. itt jönne a léyneg, legközelebb hogyan tudnám a lány tudtára adni egyértelműen, hogy többet akarok?
2018. ápr. 12. 16:48
 1/5 anonim válasza:
Ott van a kerdesedbe a valasz....
2018. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan mire gondolsz, mivel a fent leírt viselkedésemen nem vette észre a lány szóval ezek szerint valahogy másképp kellene
2018. ápr. 12. 17:45
 3/5 anonim válasza:
Ha már ilyen jóban vagy vele, szerintem kérdezd meg tőle hogy akar-e veled járni. Akár chaten, akár való életben.
2018. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha kérdezném mindenképp valóéletben tenném, chaten ilyet nem szokás/illik kérdezni. Azonban, mivel írtam is fent mikor elmondtam neki, mit érzek annyit felelt (apintatos volt tehát bőven elmondta és nem csak ennyit mondott), hogy nem vagyok az esete..ezek után nem tudom mennyire érdemes nála próbálkozni
2018. ápr. 12. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem érdemes vele próbálkozni.

Egyépként meg azon kívül hogy kedves vagy egy lánnyal még úgy fejezheted ki hogy tetszik/érzel valamit iránta hogy sokat nézel a szemébe, sokszor érsz hozzá, bókolsz neki.

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2018. ápr. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!