Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba de alig ismerem. Mit tegyek? 13/F

Figyelt kérdés
Már több hónapja csak rá tudok gondolni de szinte soha nem beszélek vele. Szeretném jobban megismerni de ő mindig a többi lánnyal van, én meg mindig a többi fiúval vagyok. A héten csak 1-2 nap van amikor ugyanakkor van amikor ugyanakkor végzünk a suliba. Nem tudom hogyan kezdjem el az egészet, tanácsokat szeretnék kérni (nem oltásokat!)

2018. ápr. 9. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Ugyan, 13 évesen még nem lehetsz szerelmes. Ehhez meg kell érni.
2018. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szinte nem is beszéltél meg vele, akkor nem lehetsz szerelmes belé, max tetszhet. Nincs erre különösebb tanács, csak annyi, hogy légy bátor, es menj oda. Csak ennyit tudsz tenni. Esetleg ha kozossegin tudsz, írj ra (ha attól könnyebb).
2018. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyi én is szinte ugyan így vagyok, tudom mit érzel...

Először is osztálytársak vagytok, vagy nem ?

13/L

2018. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lányok szeretik ha egy fiú kezdeményez nem fordítva. Menj oda hozzá és kérdezd a napjáról vagy esetleg valami aktuális témáról. Hidd el hogy nem fogja leharapni a fejedet és nem is a világ vége.Hajrá!
2018. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!