Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Helósztok egy 13 éves fiú vagyok,és szerelmes lettem egy lányba.Okos is,szép is, megmondtam neki,hogy én szeretem őt erre meg ő sajnos nemet mondott.Tisztázzunk valamit: nem vagyok kanos,és nem azért szerettem belé hogy jól meg....(innentől szerintem mindenkinek érthető). Ugyebár nemet mondott stb stb... VISZONT a magyar tanárnőm egy nagyon kedves ember,aki tud mindenféle ilyen bűvöletet,hogy csukd be a szemed,és akihez odamész,azzal van valamilyen megbeszélni valód stb stb. és az a lány egyszerűen folyton engem "választott".Plusz az apja is ott dolgozik RÁADÁSUL AZ OSZTÁLYFŐNÖK viszont az a tanár meg folyton csesztet,meg direkt nem hall meg semmit,pedig semmi rosszat se csinálok vele. Nem tudom eldönteni, lépjek túl rajta,vagy várjak még? Semmit se mondott(a lány),csak annyit hogy "Maradjunk csak barátok".

2018. ápr. 14. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta hogy maradjatok csak barátok akkor szerintem nincs sok értelme várni.
2018. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idős korban csak barát kell neki akkor abból még bármi lehet. Tartsd tiszteletben a kérését, maradj a barátja (ne személyes okot keress ebben). Jelenleg ennyire érdekli őt ez az egész. Gondolom nem akar még randizni vagy nem tudom te mit várnál. Arra vigyázz ne legyél sok, hagyd meg a szabadságát
2018. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm
2018. ápr. 15. 13:50
 4/4 anonim válasza:
Lehet, 13 évesen még nem áll készen egy pasira. Lehet, még nem nőtt fel ehhez. Szerintem várjál még vele nyugodtan, de ne rágd magad ezen túl sokat.
2018. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!