Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen helyzetben mit kéne tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltem azzal a lánnyal aki már egy ideje tetszik, és nagyon rossz napja volt, kicsit kiborult és sírt. Én meg szerencsétlen idióta leblokkoltam, és nem tudtam hirtelen mit csináljak. Végül megsimogattam a hátát és próbáltam nyugtatni hogy minden oké lesz.

Fiúk és lányok válaszára egyaránt kíváncsi vagyok. Lányok nektek ilyenkor mi esne jól? Fiúk, ha voltatok már ilyen helyzetben mit tennétek illetve szerintetek mit kéne tenni?


2018. márc. 15. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. ez, de talán egy ölelés is.:)
2018. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó amit csináltál:)
2018. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól tetted, ilyenkor nem igazán tehet mást az ember. Tegnap nekem is elèg szhar napom volt és a fiú akit szeretek mondta hogy nyugodjak meg mert rá mindig számíthatok, jól esett:)
2018. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!