Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok. Visszafoga...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Visszafogadjam vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja szakítottam a barátommal, akivel majdnem egy éve voltunk együtt. Racionális típus vagyok ezért is volt könnyű, de mégis nehéz a döntés meghozása. A szakítás oka az volt hogy elmentem a szalagavatós bulijukba, mivel kettő különböző gimi járunk. Ott és akkor szembesültem vele hogy mennyi lány ismerőse van.Folyamatosan kérte fel őket, persze velem is táncolt, de hanyagolt is rendesen Legjobban az egyik csaj zavart aki nem akart lekopni. Mindig ott, egyszer kimentünk pár percre mert akartam mondani a srácnak valamit privátban erre utánunk jött és dönt belőle a szó meg simogatta a barátom karját.

Másnap személyesen szakítottam vele aztán egy hétig sírtam, szépen lassan kezdtem kijönni a depiből, aztán a napokban felkeresett hogy mindent sajnál és hogy tudja hogy bunkó volt és nem fog még egyszer előfordulni. Jövő héten lesz a szülinapom és azt mondta hogy velem akarja ünnepelni. Nem tudom mit tegyek. Sokszor eszembe jut az az este és akkor legszívesebben bőgnék de talán elhamarkodott döntést hoztam, mert dühös voltam. Ti mit tennétek?



2018. ápr. 14. 20:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Én visszafogadnám, bár nem tudom hogy bíznék benne... hány éves vsgy?
2018. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy hanyagolt az este az tényleg nem volt szép húzás meg az sem hogy mindenkit felkéregetett. Viszont arról hogy a lány utánatok ment arról nem ő tehet. Ha más rossz dolog illetve nem volt a kapcsolatotokban, akkor én adnék még egy esélyt neki, mert tényleg picit elhamarkodottan döntöttél. Lehet előtte megbeszélhetted volna ezt vele. Ha megint ezt játssza akkor tényleg hagyd ott.
2018. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Azon kívül, hogy az exednek sok lány ismerőse van , nem sok mindent tett.

Ha valaki az én barátomra nyomulna ,akkor nem szakitanék a baratommal, hanem mondanàm a lánynak kopjon le mert senki nem kíváncsirá. Ha a párom mégis törődne vele akkor megbeszélném vele, hogy ne foglalkozzon a csajjal mert nekem rosszul esik.

2018. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Hármas vagyok.

Az hogy felkért másokat táncolni nem jelent semmit.

Az esküvőn a férjem szinte mindenkit megtáncoltatott és semmi baj nem volt vele :D

2018. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülye döntés volt szakítani.


Miért ne lehetne lány barátja? Nemed nincs fiú haverod? Miért baj ez? Az én barátnöm egyik fiú osztálytársával ül suliban, sokat beszélnek, együtt járnak buszra, mert kb egy idöben megy stb. És? Most szakítsak mert jóba van veke meg megöleli?


Fogadd vissza ha szereted, de nem volt jogos a szakítás.


Ha meg rámászik valaki, de nem hagyja, vagy minimum ignorálja akkor az semmi. Ahogy az sem jelent semmit ha felkért táncolni valakiket. Mégse táncolhat a fiú haverjaival, nem meleg xD

2018. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyáltalán nem ignorálta a csajt, sőt adta alá a lovat. Csikizte meg bökdöste az oldalát és kb. az egész úgy jött le mintha ők lennének egy pár és nem mi. A másik meg az, hogy többször táncoltunk csak ketten, aztán a szám felénél, elengedett és felkért mást. Egyszerűen feleslegesnek éreztem magam. Ez a problémám nem a lány haverjai.
2018. ápr. 15. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, lehet még belefér. Egyrészt azért, mert ez nem megcsalás, másrészt azért mert buli volt, gondolom volt pia is, az oldja a feszültséget kicsit megnyílik az ember. Meg ha nem is volt, csak lazított kicsit.


De ez bizalom kérdése. 1 éve ilyet nehezen nyeltem volna le, az is idegesített ha elbúcsúzáskor megölelt egy fiút. Mostanra meg teljesen normális, hogy jóban van velük. Nem csinálok bolhából elefántot mert sok vita lett az ilyen marhaságokból.

2018. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!