Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne essek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne essek folyon szerelembe? 18/F

Figyelt kérdés

Elég ha egy lánnyal jó barátok vagyunk, és egy kicsit is közelebb vagyunk egymáshoz mint az átlag. Valamilyen módon azonnal beleszeretek ilyenkor az adott személybe...

Egyszer már jól megjártam és fél évig kínoztam magam, nem szeretném megint az egészet előről kezdeni...

Valami magyarázat, ötlet vagy segítség?:/

Egyébként még nem volt senkim, lehet közrejátszik.



2018. ápr. 14. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok lányként. Nem voltam sokszor szerelmes, de akkor sokáig. Most is ez van. Szerintem ez ellen nem tudsz tenni. (Nem járok sehova vagy ismerkedem direkt ilyen célból, mégis megtalál) Nekem se volt még senkim.
2018. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, majd ha nem lesz elég időd és energiád (meg pénzed) a szerelemre, ez majd magától elmúlik. Ehhez elég egy komolyan vett egyetemi szak, vagy ha az nem, a munka varázslatos világa.
2018. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Pacsi, együtt érzek veled :(


#2 Fősulira járok, és jóval több időm és energiám van mint gimis koromban :/

De jó lenne ha nem lenne az ilyenekre energiám

2018. ápr. 14. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg egy éve nem.tetszett senki, nem hogy szerelem. cseréljünk már :D

17/L

2018. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Cserélni? :/ Jól átgondoltad?😅

Nekem elég egy kedves mosoly és egy szó, és már el is vagyok olvadva😅


De volt, többször is szerelem első látásra, még megszólalnia sem kellett a lánynak :s

Jelenleg is két lány iránt érzek fura dolgokat... Majdnem három.

2018. ápr. 14. 22:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy idő után én érzem szarul magamat, hogy nem tetszik senki. Sőt olyan sose érdekelt, akit én érdekeltem, így meg totálisan egyedül vagyok és meg is bántokmásokat. Nyugi, ez se olyan jó :)

#4 voltam

2018. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Nem lehet, hogy túl magas a mércéd?😅

Nekem az, de így is olyan sok szép és kedves lány van ebben az országban:/ 😅

2018. ápr. 14. 22:52
 8/10 anonim válasza:
Találj magadnak barátnőt, ez nem fog elmúlni magától.
2018. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam nagyon részletesen belemenni, de ha kell akkor...

Kapcsolatot nagyon szeretnék, de azthiszem jobb ha mégsincs. Mondhatni 2 országban élek egyszerre. Ott töltök 3 hónapot, itt 2 hónapot, ott 2 hónapot, itt egy hónapot...

Össze-vissza cikázok muszájból, így meg nem lehet normális kapcsolatom... A távkapcsolat meg gondolom senkinek se gyere be. És legalább 3 évig még ilyen lesz/marad az életem.

Az a baj, hogy mire itt közel kerülök valakihez, vissza kell utazzak, mire újra jövök meg elhidegül az egész. (Ő(k) részéről). Szóval nem olyan egyszerű:/

2018. ápr. 14. 23:26
 10/10 anonim válasza:
A szerelem az csak egy párzásra késztető kémiai reakció.
2018. ápr. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!