Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha túl hamar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha túl hamar szerelembe esek? 18/F

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm mivel nem is Magyarországon élek, és inkább foglalkoztam mindig a tanulással.

Most fősulin vagyok, jövőre kezdem az egyetemet. Kicsit mintha kapuzárási pánikom lenne, és fura belegondolni, hogy most ez megy végig ~22 éves koromig?


Az leginkább a problémám, hogy akár egy kép alapján is úgy megtud valaki fogni egy lány (persze nem mimdenki), hogy egész nap csak rá gondolok. Viszont azt tudni kell, hogy nem az ilyen tipikus tökéletes, plázacicák, nagy mell, nagy fenék fog meg. Mindig más. Mindenki akivel tartom a kapcsolatot, azt mondja hogy ez csak egy átlag lány.. Valami mégis megfog benne nagyon.

Viszont egyszer egy képről "kiszemeltemmel" találkoztam élőben, és mondhatni legjobb barátok lettünk azidő alatt amíg magyarba voltam. Túlságosan is megfogott, most talán hogy eltudtam felejteni kemény fél év után.

Most viszont... Suliba menet, a lány a buszon 😳

Eddig csak egy-egy szót váltottunk, de már annyira megfogott, hogy most is a könyvtárban ülök és várom hátha erre sétál:D

Kis aranyos, csendes, visszahúzódó lány, velem egykorú lehet. Nem beképzelem, de mintha engem nézett volna, meg a buszmegállótól suliig végig szorosan mellettem jött. Mikor lemaradt, akkor kicsit gyorsabban szedte a lábait, és tartotta velem a tempót. Meg mikor mögém ért, mintha direkt kezdett volna el úgy csoszogni a jégen, mintha jelezné: "énis itt vagyok!" 😅 Viszont nem hiszem, sőt szinte biztos vagyok benne hogy nem magyar.. Én meg eleg konzervatív vagyok, (meg betoji is) és valahogy nem tudom elképzelni hogy a barátnőmmel ne az anyanyelvemen kommunikáljak.

Mondjuk annak örülök, hogy "összefutottunk", így legalább el tudtam felejteni az előző lányt.


Persze nem annyi, hogy valakit megpillantok egy fotón és már görcsben áll a szívem. Az enyhébb, és pár nap alatt semmissé lesz. Elsőnek csak megfog. Mikor már párszor látom az illetőt, akkor felkelti a figyelmem. Mikor már ha csak egy köszönés is elcsattan, akkor már ilyen vagyok: 😍😍😍 *.*


Szóval mit kezdjek magammal, hogy ne essek bele ilyen könnyedén a lányokba?

Jó lenne már hozzászokni az egyedülléthez, hisz valószínű a következő 3,5 évben ez még így lesz.



2018. jan. 23. 13:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ohh most nézem milyen hosszú lett. Ki fogja ezt elolvasni:l
2018. jan. 23. 13:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Románia. Amúgy nem szerelem, csak fellángolás, és amit mondtál, hogy utánad csoszogott, szerintem tényleg csak beképzelted.
2018. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Románai? Mivan vele?

Nem tudom, egy nagy sétálón mentünk, csupa beton az egész. Nem csoszogott, csak amikor hirtelen mögém ért, majd tartotta velem a tenpót. A zebrán is olyan közel állt mellém hogy egy pillanatra meg is ijedtem 😅

De szokásom a mozizás, úgyhogy lehet.

2018. jan. 23. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nem beképzelem, de mintha". Vagyis beképzeled :D

Amúgy van ez így..nagyon a külsőségek vonzanak, és ha megtetszik külsőre egy lány, aki ugyan nem egy bombázó, de van annyira szép, hogy el tudd vele képzelni magadat, akkor odáig vagy érte, és meg akarod ismerni.

Ne tegyél ezzel semmit. Legyél kicsit bátrabb, és csak hús-vér lányokra hajts.


Huszonéves vagyok, de fiatalabb koromban volt jó pár olyan szituáció az életemben, amit elbsztam azzal, hogy félénk voltam. Legyél tökös, és gondolj arra, mit veszíthetsz azzal, ha megteszel valamit. Kinevetnek? Pofon csapnak? Hú de nagy cucc. De legalább megpróbáltad.

2018. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igaz:D

Amúgy mindig az olyanok jönnek be, akik nem annyira világiak (kivéve az első példa akiről írtam), meg kis szerény viselkedésileg és öltözködésileg is.

Az ilyen város menője/bombázója stílus sosem jött be, inkább az ellentéte. Ja és az arcon kívül mást nem nézek, szóval nem mondanám hogy csak külsőre ítélek.


Valami megoldás, hogy egy időre befagyasszam ezt az állapotot? Valaki?😅

2018. jan. 23. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Romàniában laksz? Elfelejtettem a kérdőjelet. :))

Magadon kell változtatnod, eldönteni és tenni az érdekében.

2018. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Nem:)

De mégis hogy?:/

2018. jan. 23. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Most mégis milyen válaszra vársz?

Szerintem #4 elég egyértelmű volt, te meg megint elkezdtél félrebeszélni.

2018. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#4-el értek egyet. Nincs mit veszítened, ha kezdeményezel, viszont mindig bánni fogod, ha nem teszed. Annyit még hozzáfűznék, hogy szerintem ez az állapot meg fog szűnni, ahogy egyre tapasztaltabb leszel.
2018. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!