Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtessem el magammal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtessem el magammal a szerelmet?

Figyelt kérdés
Életemben úgy érzem most vagyok először igazán szerelmes. Az egyik legjobb barátomba lettem szerelmes, akivel megbeszéltem már ezt, és azt mondja hogy megoldjuk majd. (Neki ugye van barátja, és én nem összejönni akartam vele, csak elmondani neki. Fura mert akibe először igazán szerelmes vagyok, azzal nem akarok járni, pontosabban én akarnék, de említeni sem merem, mert attól félek, hogy akkor elveszteném.) Akkor lettem belé nagyon szerelmes, amikor két napig reggeltől-estig együtt voltunk. Én elutaztam hétvégére, és azt éreztem hogy nagyon hiányzik nekem, nem is tudtam jól érezni magam. Soha nem sírtam még lány miatt, meg alapból nem sokat sírok, de miatta már három napja folyamatosan. Ez egy új helyzet nekem, nagyon nagy benyomást tett rám, ezért gondolom, hogy őt tiszta szívemből szeretem, most érzem azt is először, hogy valaki élete fontosabb a sajátomnál. Tehát ő azt ígérte, hogy meg tudjuk oldani majd, de segítséget kérek, hogy hogyan oldjuk meg?

2018. ápr. 17. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem tud így érezni irántad akkor elég nehéz helyzetben vagytok. Lehet hogy jó ötletnek tartod majd hogy maradjatok barátok de mérlegeld hogy neked mi lenne a legjobb. Mert látni őt mindennap mással, illetve tudni hogy te szereted ő viszont nem így érez. Hiába maradtok barátok idővel talán még csak jobban bele fogsz szeretni. Először is fontos lenne letisztázni hogy ő hogy érez irántad, el tud-e képzelni többet köztetek..de ugye az is fontos szempont hogy van neki barátja. Aztán ezek után hogy hogyan folytatjátok...tartsd szem előtt a te boldogságodat is, hogy hogyan szenvednél kevesebbet, hogyan lenne neked jobb. Ezt szerintem minnél hamarabb, minnél alaposabban át kellene beszélni.
2018. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el

Figyelj előszőr is adj neki jeleket

Bókolj neki sokat

Beszélgess vele még többet

És előbb utóbb azt látja h te tényleg nem barátként gondolsz rá

Majd ha eljuttottál valamilyen szintig vele, sokat bókoltál nekibés már valamit sejteget a lány, akkor kell odalépned hozzá és elmondanod h te mit érzel.

Nem kell aggódnod azon, h mi lesz a barátságotokkal. Az úgy is megmarad és ha mégis megváltozna, akkor nem is voltatok igazán barátok.

És nekeed könnyű helyzeted van, mivel már rég óta ismered őt.

Beszéljétek meg


Mindenképpen megér 1 próbát;)

2018. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A második válaszolót, nem szeretném megsérteni, de rosszul értelmezte a kérdést. Azon túljutottam, hogy elmondjam neki, megbeszéltünk egy találkozót, leültünk oda ahol senki se lát, megfogtam a kezét, és remegés közepette elmondtam szépen lassan neki, mert nem bírtam megszólalni, mert majdnem elsírtam magamat. Tehát az a kérdésem, hogy hogyan felejthetem el? Én nem akarok járni vele, akármennyire ő a leggyönyörűbb akit valaha láttam, és ő ért meg legjobban, de nagyon szereti a barátját, akit részben én szereztem neki, és az ő boldogsága a legfontosabb nekem. De én nagyon szomorú vagyok, mégis saját magamat utasítom vissza tőle, meg se kérdeztem hogy érez e irántam valamit, csak elmondtam hogy én igen. Mit tegyek, el szeretném felejteni?
2018. ápr. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!