Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyennek kepzeltetek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyennek kepzeltetek el az elso szerelmet?

Figyelt kérdés
Lanyok/fiuk egyarant! Milyennek kepzeltetek el az elso szerelmet, elso csokot, elso kapcsolatot, az elso egyuttletet stb.. Hany szerelmetek volt eddig? Es csalodtatok vagy elegedettek vagytok mert olyan a jelenlegi parkapcsolatotok amilyennek mindig is kivantatok? Mar megtalaltatok az igazit? Es ha igen honnan tudod hogy o az?:)

2018. márc. 27. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Másmilyennek képzeltem az első szerelmet,csókot, együttlétet,mindent.

Nem rosszabbnak, nem jobbnak, csak másnak.

18 voltam mikor összejöttem az első párommal. Vele volt az első csókom, első együttlétem, ő volt nekem az első mindenben. 8 hónappal később családi okok miatt összeköltöztünk, (május elsején lesz) 2 éve.

Elégedett vagyok, boldog vagyok mellette, szeretem őt. Azt,hogy ő e az igazi.. nem tudhatom. Jelenleg úgy érzem igen, de változhat, ahogyan változnak az emberek, az érzések is.. majd az idő igazolja.

21N, 23F

2018. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt barátom még, de szerintem nem olyan lesz, mint ahogy én azt elképzeltem. Eléggé romantikus alkat vagyok, szóval sokat gondolkodom az ilyesmiken. A csókot lassúnak képzeltem el, majd esetleg gyorsul kicsit, meg a többi dologgal is így:)

Azt, hogy ki az igazi, azt nem fogod tudni, csak majd ha ténylegesen ő lesz:)16/L

2018. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első szerelmet nem képzeltem el sehogy, egyszerűen csak megtörtént, egészen addig azt sem tudtam, mi az a szerelem. Az elso csókot, nos sokkal másképp képzeltem el. :D Tudod, az a typic romantikus jelenet, mikor a csaj és a srác vad “smárolásba” kezdenek, és 4-5 mp-ig egymásra vannak tapadva... Na igen, tudom most mar, hogy ez hülyeség volt. Huh, nagyon bénák voltunk mindketten. Igazából csak szajrapuszi sikerült, de az is eleg gaz volt. 😂 Igazából jo emlék, de tény, hogy teljesen másképp képzeltem el. Elso kapcsolatot en szinten nem képzeltem el, az is csak jött magától, nem gondolkodtam rajta. Jo emlék, es pozitív dolog maradt bennem utana a szakítás óta is. Nem bántam meg semmit. Elso együttlét meg nem volt meg. Es az igazi is várat magára.

Valamennyi/L

2018. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, es azt elhagytam, hogy eddig 3 szerelmem volt
2018. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!