Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyikünk sem csókolózott még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyikünk sem csókolózott még de mindketten akarjuk, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (lány vagyok) nagyon szeretjük egymást. Egy idősek vagyunk és egyikünk sem csókolózott még . Mindig feljön ez a téma de nem akarjuk előre eltervezni . Viszont mikor odajutunk hogy jó lenne az alkalom egyszerűen egyikünk sem lép. Arra gondoltam hogy lépek és adok neki biztatás képpen egy puszit mikor megölel de őszintén tartok tőle . Ti mit csinálnátok ? (Nem vagyok dedós mielőtt bárki is írná csak így igen nehéz)

2018. ápr. 17. 23:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Csináljuk* bocsi elírtam a kérdést annyira gondolkozok
2018. ápr. 18. 00:00
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne gondolkodj, ragadd meg a kínálkozó alkalmat, csak csináld! :D
2018. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy az előttem szóló írta, csak csináld! :D

Szeretitek egymást, együtt vagytok, nagy baj nem lehet belőle

Ne tervezgesd, hogy hogy kéne, amikor megtörténik, pontosan tudni fogjátok mit és hogyan :)

2018. ápr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Mos ez függ a nyelv hosszűságától,térfoga...

Viccet félre téve ezt nem lehet tanulni,erre rá érez az ember. Nem kell gondolkodni csak tenni.

2018. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Nos*
2018. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
88%

Én is nagyon féltem,hogy elrontom az elsőt vagy nem tudom majd mit "kell" csinálni.

De amikor odajutottunk,hogy csókolózzunk a barátommal,rájöttem,hogy teljesen feleslegesen aggódtam,mert ráéreztem h kell.

Ne parázz rá,majd ez jön magától. ;)

2018. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Az én első csókóm úgy kezdődött, hogy tök szorosan ültem mellete, megpuszíltam az arcát

Erre ő tökre beparázott meg minden.

Aztán megölelt, és mikor újra velem szemben állt, összetoltuk a homlokunkat.

Sosem fogom elfelejteni:D

Szóval összetolt homlokkal néztünk egymás szemébe, majd jobbra fordította a fejét, és megcsókolt ( persze csukott szemmel csinálta ezt, nem tudom én sosem csuktam be a szemem.)

2018. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!