Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » F/16 Minap találkoztam tesóm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F/16 Minap találkoztam tesóm barátnőjével és elkezdtem vele? beszélgetni végén adott puszit és megölelt és mondta cuki vagyok

Figyelt kérdés
De én azóta nem tudom kiverni fejemből már mesengere is rá írtam vissza is ért de most már nem ez a lány 21 éves de távol lakik tollem hogyan tudnám kiverni a fejemből ??? Van esélyem egyáltalán ?

2018. ápr. 18. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem sok esélyed van a lánynál

21 évesen kétlem, hogy egy 16 éves fiúra fog vágyni. A lányok általában eleve az idősebb fiúkat bírják. Ne írj neki többet, ne nevettesd ki magad. Főleg neten keresztül ne írj neki, már maga a helyesírásod lehet a sírba teszi szegényt. Egy olyan pasira aki bejön nekünk amúgy sem mondjuk, hogy cuki.. kisfiúnak tart. Próbálj meg korodbeliekkel ismerkedni

2018. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Aranyos srácnak tart, de ennyi. Nem akar tőled semmit.


Felejtsd el, inkább kezd el aktìvan csajozni.

2018. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert közvetlen.

És a tesód!! Csaja ? Hát mifaszt akarsz tőle? 😂😂😂😂

Inkább add meg a számát 😂😂😂

/ Viccet érteni /

2018. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha "mi den kötél szakad", pröbáld meg rávenni bátyádat, hogy ketten vágjátok partiba a csaját 😎

Így kvázi családban marad 😎

2018. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
van aki 21 évesen 16 évessel jár , bár ritkább az igaz, de ez csak kedvesség volt a lánytól. Ha nem vagy nagyon jó fizikumu és vagy az átlagnál intelligensebb és érettebb (amit nem hiszek) akkor nem sok esélyed van.
2018. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A házinyúl nem házi rénszarvas, tehát rá nem lövünk.

'Cuki'-nak nevezett, te komolyan vetted, nem az ő hibája.

.

"Van esélyem egyáltalán ?"

Ha ráirogatásoddal el nem tolod, lehet esélyed egy olyan sógornőre, aki nem haragszik rád, nem tart gyerekne és szemtelen tolakodónak.

Örülj, ha nem szól bátyádnak, hogy zabolázzom meg és ne zaklasd.

.

Kiverni fejedből úgy tudod, hogy keresel egy hozzád illőt.

2018. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a tesód lány legalább?
2018. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt azért adta mert Cukinak gondol es nem csődörnek ! Tudod a lányok a kisbabákért is odavannak de nem akarnak tőlük sexet Xd
2018. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!