Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kezdeményezzek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezzek felé?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány akivel egy osztályba járunk kb. 6 éve, de nem beszélünk túl sokat, talán a tavalyi évben volt az, hogy 2 mondatnál többet kezdtünk beszélgetni.

Aztán idén már együtt jártunk párszor haza, meg 1x-2x előfordult, hogy beszélgettünk.

Nekem egyébként ő tetszik, de mivel már a látványát "megszoktam" inkább a személyisége, de a beszélgetések során nem láttam jelét annak, hogy ez fordítva is így lenne...

Nemrég feljött a szalagavató téma és nemrég rámírt facebookon, hogy nem-e akarok vele táncolni.

Igent mondtam, de most nem értem, ez zöld lámpa vagy piros ? :D

17/F 17/L

(hozzáteszem a suliban eléggé idétlen vagyok, de mikor 2en vagyunk akkor meg eléggé más, és ezt ő is megjegyezte)



2018. ápr. 22. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Mi az, hogy kb. 6 éve?

A csajozás helyett inkább figyelj oda matekórán.

Ez egyértelmű zöld lámpa, de nőjj fel.

Amúgymeg házinyúlra nem lövünk csak kb.7 év elteltével.

Szalagavató meg amúgy novembertől kezdődően van, ÁPRILIS VAN.

2018. ápr. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

több kapcsolat is van amúgy az osztályban (pontosan 3)

és nincsenek gondok, bár ők mások is, mint mi..

Amúgy meg a lényeg itt nem is maga a szalagavató, mert azt leszarja mindenki, egy kín az egész, hanem az, hogy 2 hete mondták, hogy kezdjünk el párt keresgélni, meg hasonlók, hogy ne akkor kelljen..

2018. ápr. 22. 03:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy a pár keresést el kell küzdeniük. A lányoknak már javában ruhát kell kölcsönözni ebben az időszakban.
2018. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!