Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindig én írok rá, ő soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én írok rá, ő soha nem ír. Nem érdeklem, vagy csak azt hiszi zavar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akinek tetszettem egy ideje de nekem ő nem ezért barátként viselkedtem vele,de ahogy egyre többet beszéltünk meg tetszett..Amikor beszélünk akkor látszódik hogy érdeklem,egyből vissza ír általában,kedves,mindig van témánk.De ha én nem keresem akkor ő sem.Szerintetek azért mert nem akar "zavarni" vagy azért mert őt már más tetszik neki? Egyszer próbáltam rá utalni,hogy mindig én írok és akkor azt mondta nem akart zavarni de félek hogy közben már megtetszett neki más.Élőben ritkán találkozunk,társaságban.Köszönöm a válaszokat <3

2018. ápr. 22. 12:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy azért mert már más tetszik neki*
2018. ápr. 22. 12:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem keres, mert már egyszer friendzoneoltad. Azaz lehet, hogy azt gondolja, ha újra próbálkozna, megint ugyanoda jutna... Mondd ki (ne írd meg) az érzéseidet neki. Ha éppen nincs aktuális másik csaj az életében, megértő lesz majd (gondolom).
2018. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és próbáljatok meg gyakrabban találkozni élőben, hatásos. Ha nagyon nem menne, akkor meg neten beszéld meg vele a problémát.
2018. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huu velem most pont ugyanezt a helyzet 😅
2018. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez, csak én fiú vagyok és lány nem nagyon szokott rám írni, de a többi az ugyan ez. :D

Mondjuk, ő kicsit elfoglaltabb mint én, de akkor sem tudom, hogy miért nem akar írni. :D

2018. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ne várd el egy lánytól, hogy ő írjon neked. Bár vannak olyanok, mint a kérdező, aki keresi a fiúkat, de sajnos kevesen. Küzdj a lányért, én ezt ajánlom (ha van értelme, azaz jó tudni, hogy érdekled-e a csajt, lehet, ez az ok, amiért nem ír, bár nem biztos...).
2018. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!