Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érdeklem 18 évesen a...

Miért érdeklem 18 évesen a 45+os férfiakat?

Figyelt kérdés
Már régebben észrevettem,hogy próbálnak kóstolgatni,mosolyognak meg kacsingatnak az olyan férfiak,akik kb. az apám korosztályához tartoznak. Tudom,hogy e mögött semmi komoly nincs,de néha tényleg nem tudok mit kezdeni a helyzettel, nagyon zavarba jövök,elvörösödök és elkezdek bénázni is,ilyenkor ügyetlenné válok. Még csak sugárzóan szép se vagyok,nem vagyok egy végzet asszonya alkat,szóval nem értem,miért van ez. Nem akarom persze megbántani se őket,de vajon mire gondolnak,mikor napi 3x rám kacsintanak,kérik,hogy tegezzem őket,és kapok tőlük automatás krémkakaót,amit nem engednek visszautasítani? Vagy direkt szivatnak? Nem vettem még senkin észre gúnyt vagy hasonlót. És nekem hogyan kellene kezelni ezt?

2014. jún. 7. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell őket utasítani, ha nem akarsz tőlük semmit! Nem csak veled csinálják ezt, hanem más hasonló korú lányokkal is.
2014. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. a munkahelyi kultúra része, hogy munkahelyen mindenki tegeződik, egymásnak mikor köszönünk mosolygunk.


Figyelmesek vagyunk a nőkkel, kedvesen bókolunk (új frizurát illik kiszúrni, kevésbé csinos nőknek pláne, hogy ők is érezzék hogy megbecsültek). Ha a nő szépen-illatosan jön be a munkahelyére, akkor megérdemli ezért a férfiak elismerését. Érezzük, hogy kinek olyan a habitusa, hogy értékel egy kis játékos flörtöt, csevegést, ki az akinek ez már sok. Van olyan kolléganő, aki ezt kifejezetten igényli, fapofánk tartja az olyan kollégát, aki képtelen a könnyed csevegésre.


Hozzánk legfiatalabban jellemzően 23 éves (egyetemet végzett) csajok jönnek, látjuk azt hogy többségük még az elején kicsit esetlenül viszonyul a munkahelyi közvetlenséghez, próbáljuk őket finoman, nem tolakodóan fellazítani.

2014. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól esik nekik kicsit visszatérni a flörtölős,szabad huszonéves korba egy fiatal lánnyal.
2014. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vén kecske is megnyalja a sót.:D
2014. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!