Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti járnátok e egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok e egy olyan lánnyal akinek az arca és a teste is egyaránt szép de csak fél karja van?

Figyelt kérdés

Egy balesetben vesztettem el még kicsi koromban

Az utcán egy műanyagból készült karral pótlom a sajátomat így fel sem tűnik senkinek

Eddig nem is gondoltam hogy ez hátrány lehet de nemrég megingattak ezzel kapcsolatban és nem tudom mit higgyek



2018. ápr. 22. 23:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én Nem ítélek el olyan embereket akik azt meg sem érdemlik.Szóval engem nem zavarna,attól hogy valakinek valami testi hibája van, vagy valami balesetet szenvedett,attól még ugyan olyan ember marad mint azelött,és ugyan olyan mint a többi ember.Ja és még annyit fűznék hozzá: Aki igazán szeret/ni fog téged az el fogad olyannak amilyen vagy..Ezen nem kell gondolkodni,se vitatkozni.
2018. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igaz lány vagyok DE!!Nekem is bejött már egy olyan fiú akinek lába nem volt és nem érdekelt,hogy nincs neki nagyon szerettem és mindent meg adtam volna,hogy össze jöhessek vele de ő nem engem akart:/ ennek ellenére tisztelem és nem haragudtam rá :D kitartást biztos jó ember vagy és gyönyörű!!Meg fogod találni azt az embert aki úgy szeret ahogy vagy!! 18/L
2018. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen. Egyáltalán nem attól függ
2018. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!