Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem tudom mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Több problémám is van:

- Az van,h a barátnőmre Kicsit féltékeny vagyok, mert minden nap reggel megöleli aki tetszik (legyen most ő Géza) másokat is megölel, de ugye én nem merem megölelni és ez nekem olyan fura ez a helyzet (ő is tudja,h tetszik Géza)

- Néha baromi jó fej oda jön dumálunk, átkarol (ugye vállon) és ez tök jó, meg cuki, de valamikor nem is dumálunk, ha egyedül vagyunk, akkor dumálunk (egyszer a barátnőmnek mondta is,h jó velem beszélgetni)

Sajnos nem értem,h mit szeretne, más lányokkal is van, és velük sokkal többet beszélget, de ha nincsenek ott, akkor velem is beszélget

Kicsit hosszú lett, de remélem,h nem baj.



2018. ápr. 26. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de legalábbis szimpatikus vagy neki
2018. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni...de nem biztos hogy tetszel neki... ha más lányokat ölelget, téged meg nem... bár ki tudja... minden fiú más, vannak akik majdnem minden lánnyal elvannak, beszélgetnek, együtt vannak egész nap, sok lánybarátjuk van... Vannak azok, akik egyáltalán nem beszélnek a lányokkal mert vagy túl szégyenlősek, vagy melegek :D csak viccelek... Vannak akik meg csak azzal vannak aki tetszik nekik s nem ölelik meg a fél iskolát...
2018. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Róla még azt kell tudni,hogy inkább lányokkal van, és volt olyan, hogy odamentem reggel és megöleltük egymást, csak nem igazán merek odamenni hozzá, meg volt olyan,hogy töri órán mellettem ül, és rajzolt a füzetembe, meg elveszi a tollaimat

Szerintetek hogyan kéne közeledni hozzá?

Vagy ne csináljak semmit?

2018. ápr. 27. 20:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!