Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek bejönnek ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek ezek a Fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kíváncsiságból kérdezem, hogy nektek bejönnek-e azok a Fiúk akik nem teljesen edzettek, inkább aranyosabbak, kedvesebbek.


Itt nem a melegekre gondolok :D és az ilyen rosszul kinéző emberekre.


16/F



2018. ápr. 29. 19:14
 1/10 Diana- válasza:
Nekwm bejönnek de csak ha magabiztosak :D
2018. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

A mai lányoknak (nevezett divatp¡csáknak) pont nem fontos ,hogy a "fiú" (akin sokszor több a vakolat mint a lányokon) edzett legyen ,inkább az érdekli őket ,hogy pénz jöjjön a p¡csájukból és úgy öltözködjenek mint 1900 körül a cirkuszi majmok.

A normális ,érett gondolkodású lányok akik hosszú távra terveznek teljesen megelégszenek azzal,ha szeretetet kapnak ,mindegy nekik ,hogy hogy néz ki a fiú.

A csúnya gyerekből keményen dolgozó férfi lesz ,a "szép" elkényeztetett buz¡ pedig követheti Gagastar Milán példáját és mehet külföldre luxusbuz¡nak

2018. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Huu hat aki nekem jelenleg tetszik az nem eppen annyira edzett😂. De irtozatosan aranyos meg vicces, kedves, udvarias stb. Tok atlagos csomo jo tulajdonsaggal. Nekem az ilyenek jonnek be.:)
2018. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az aranyos fiúk nagyon aranyosak:D

Annyira jó szokott lenni a kisugárzásuk, hogy nekem nagyon bejönnek:)

16L

2018. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az hogy edzetlen az elég tág.... De bizonyos határokon belül szerintem nincs vele baj.

16/L

2018. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig senkinek nem árt az edzés a testmozgás azért ;)

16F

2018. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

'nem teljesen edzettek, inkább aranyosabbak, "

Hogy miért zárja ki egymást a kettő..

2018. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is bejönnek:D
2018. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
180cm felett (ami az én zsánerem) nem néz ki jól, ha valaki nagyon izmos szerintem.
2018. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Semdor ***** válasza:

Ez nagyon klisé lesz, de hosszútávon a belső számít, nem a külső. :D Az én zsánerem a nálam legalább fél fejjel magasabb, edzett fiúk... Ezzel szemben aki most jön be, épp hogy magasabb nálam és minden csak nem edzett. Benne abszolút a személyisége fogott meg, nagyon aranyos.

16/L

2018. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!