Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek bejönnek a duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a duci lányok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, ha aranyos és édes lány, vagyis nem olyan akihez veszem bátorságot, oda megyek és bunkón elutasít, hanem normális, lehet vele beszélgetni, akkor persze, a külseje ne m is fontos :) 16/F
2018. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi számít ducinak... sokszor van hogy olyan lány hívja magát ducinak, aki igazából csak kicsit teltebb és van rajta mit fogni, ami nekem jobban bejön, mint a modellalkatú, azaz fehéretióp lányok. Viszont sokan hívják magukat ducinak akik erősen túlsúlyosak, ők nem, és nem csak azért nem, mert esztétikailag nem tetszik, hanem azért sem, mert a durva túlsúly - ami sok esetben őket is zavarja - leküzdhető, én is voltam sokkal szélesebb a kelleténél, ezáltal az akaraterő gyengeségére is utal, ami nekem személyiségileg nem tetszik. 20f
2018. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
48%

Az attól függ, hogy mit takar a "duci". Alapvetően nekem bejön. Mondjuk én már lassan járókerettel meg viagrával csapatom szóval számodra valszeg eléggé irreleváns a véleményem. :D


Ettől függetlenül terjesztem az igét:

A legjobb a "hugica" méret kis mellekkel / molett nők, lányok szép nagyokkal..:P Na meg persze a vörös haj..

[Yep, szarul vagyok bekötve.]


25F

2018. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

szóról szóra ugyanez,mint #2-nek.a teltebb alkat a legjobb :D

mondjuk nálam az neheziti a dolgot,hogy én viszont elég vékony vagyok..nem az a csont és bőr,de szálkás vékony. 20/f

2018. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2018. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen.

Sokkal jobban mint a véznák :)

2018. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!