Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti küldtetek már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti küldtetek már fehérneműs képeket fiúknak? Ha igen, megbántátok? Kort írjatok légyszi

Figyelt kérdés
Csak mert igazából a fehérneműben nincs semmi, ugyanolyan, mint a bikini
2018. ápr. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Rgy megfelelően szexi csipkefehérnemű össze sem hasonlítható a bikinik nagyjával.

Nem küldtem soha, de ha küldtem volna, fix, hogy megbánom. Nem lehet tudni, hogyan alakul a kapcsolatod az adott fiúkkal.

2018. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Semmiféle ilyen képet, sohasem. 1. Ha olyan a kapcsolat, akkor élőben láthatja a testet meztelenül, 2. amit bárkinek elküldesz, azt nem tudod, hogy ki látja, ki teszi fel a netre perverz állatoknak. Ezer és millió ilyen kép kering a neten. Ne alázd meg magad. A tested a tied, nem kiéhezett kanos vagy perverz pedofil pasiknak esti masztihoz képanyag.
2018. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
A páromnak, persze. Ha sokáig nem tudunk találkozni, gyakran van, hogy chatelünk és el akarok menni zuhanyozni. Olyan gyakran kér, hogy küldjek egy képet, s persze ő is küld.
2018. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát talán ez az a cselekedetem amit legjobban megbántam eddig. Szerelmes voltam nagyon a srácba idősebb volt nálam 2 évvel, ismertük egymást elég jól, személyesen is ismertem, kért képet rólam, és én úgy gondoltam hogy nem nagy cucc ezért küldtem neki egyet. Aztán vége lett, de nem váltunk el rosszban, meg nem gondolom hogy vissza élt volna a képpel, sőt szerintem a haverjainak sem mutatta meg. De ettől függetlenül nem tenném meg még egyszer.

18/L

2018. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!