Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátommal csak 1 hete járunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal csak 1 hete járunk, de már fehérneműs képet kér tőlem. Ez nem korai kicsit? 17L

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 20:20
 1/10 anonim válasza:

Ha te úgy érzed ez korai, neked kell eldöntened. De szerintem is kicsit korai ez, ha már ilyen hamar ezt akarja kérni, felmerül: mivan ha csak azt akarja? Szerintem várj még kicsit ezzel, majd ha jobban kiismered őt, és ő is téged, akkor már szerintem küldhetsz. Teszteld le, vajon téged szeret, szívével gondolkodik, vagy ami a lábai között van... Sose tudhatod!


25/F

2017. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Miért lenne korai, én már pár nap után szoktam küldeni magamról meztelen képet is. 15/L
2017. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
en nem kuldenek neki a helyedben, de nem ( csak ) azert, mert meg csak 1 hete jartok, hanem mert egyreszt 17 vagy, masreszt kesobb sem tartom jo otletnek, ha fehernemus / meztelen kepeket kuldozgetnek egymasnak a parok, ugyanis kesobb elegge tud vele zsarolni, ha felrakja valahova, vagy ilyesmi . bar mar az is eleg, ha csak a haverjainak kuldozgeti / mutogatja szet. nem 1 lanyt ismerek, aki igy elegge megszivta, mivel a hon szeretett pasikajuk a vilaghalora rakta a kepeiket.
2017. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Korai... De nekem most azonnal küldj egyet, hogy biztos lehess benne, hogy jó a kép :P :D
2017. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez elég korai!

És a második válaszolónak üzenem, hogy 15 éves létére ezzel nem büszkélkednie kellene, hanem inkább tagadni,vagy a legjobb, ilyet nem is csinálni, 15 évesen már nagyobb k.... mint pár felnőtt nő...undorító az ilyen!

2017. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fontos: ezzel téged simán zsarolhat, ha bármi van, ennek tudatában küldj bármit is. :)


(A barátnőmtől én sose kértem, csak meglepett vele:D)

2017. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 masni1 ***** válasza:
A "barátod " csak kefélni akar veled. Utána dob vszinűleg
2017. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A Tengerész ***** válasza:
Vettem egy mély lélegzetet, mert annyira megállt bennem az ütő ettől a kérdéstől. Senkinek semmikor, semennyi ismeretség után nem küldünk olyan képet amit később bárki bármikor mutogathat úgy, hogy neked nem tetszik. Ez nem szerelem kérdése. Tele a net ilyen kellemetlen képekkel. Eszednél légy már! Képzeld el a szituációt, hogy három év múlva nagy valószínűséggel a nevére se fogsz már emlékezni és egyszercsak az épp aktuális barátod mutatja a képet a telóján, hogy "nézd már ezt ma kaptam valakitől azzal a szöveggel, hogy nem ismered véletlenül ezt a bugyis qrvát?"
2017. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akkor küldj neki képet a fehérneműdről!
2017. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De!!!!
2017. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!