Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon hianyzi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogi427194 kérdése:

Van egy fiú aki nagyon hianyzik, minden ejszaka vele almodok. Szerelmes vagyok bele?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 09:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Amugy 3eves kapcsolatom van,csak ez a fiu nekem kozbe jott sajnos! Es a baratnoje terhes lett es felbe hagytam vele a beszelgetest! De mindig keres,es en is ot! :(
2018. ápr. 30. 09:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem sok infó. Miért hiányzik? Milyen (volt) a kapcsolatotok? Hogyan viszonyulsz hozzá? Ki ő neked? Hány évesek vagytok? Na, de végső soron, azt csak te tudod szereted-e, mi nem látunk a fejedbe.
2018. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mire megkérdeztem, leírtad. :D Amúgy az utolsó mondatom ígyis, a helyén van azt vedd figyelembe.
2018. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 17éves vagyok,ő pedig 18 1év 6hónapig együtt voltunk,ilyen 2-3hónapos összeveszésekkel..Aztán nem rég elkezdtünk újra beszélgetni,egy buliban voltunk és lefeküdtünk.
2018. ápr. 30. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Hóhó. Kezdjük előről, jártál a fiúval egy és fél évet, aztán szakítottatok, összejöttem egy másik fiúval, akivel három éve együtt vagytok, de mostanában találkoztál ezzel a sráccal, aki idő közben teherbe ejtett egy másik lányt és lefeküdtetek. Ez a sztori? MErt kicsit kusza amúgy.
2018. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem.Hanem 3eve vagyok a baratommal,es kozbe voltam a masik fiuval 1es felevet! De nem volt annyi..Mert ebbe az 1es felevbe tobbet voltunk kulon,mint egyutt..
2018. máj. 1. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez úgye csak egy vicc? Mert ha nem, neked nagyon nem való kapcsolat.
2018. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes,hogy nekem valo-e kapcsolat vagy nem! Es ha nem tudsz segiteni/valaszolni a kerdesemre,akkor nem ertem miert kell hozzafuzni dolgokat..:)
2018. máj. 2. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Na várjál.

Nem teljesen érhető amit írsz.


Három éve vagy együtt a barátoddal,de közben voltál a volt pasiddal egy és félévet is?

Ezt hogy kell érteni?

A barátoddal párhuzamosan voltál és a "volt" pasiddal is?

Vagy akkor épp mosolyszünet volt az "aktuális" barátoddal másfél évig?

2018. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ragnor ***** válasza:

#9 Azért nem olyan bonyolult, hogy ne lehessen érteni. A kisasszonynak van egy fennálló 3 éves kapcsolata. Ezalatt volt egy másfél éves időszak, mikor 2-3 hónapos szünetekkel csalta a párját egy másik pasival.


Most az a kérdés, hogy szerepmes-e ebbe a másikbpasiba, vagy csak a nunija viszket.

2018. máj. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!