Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak annak a személynek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak annak a személynek, akibe szerelmes vagyok, de egy jó ideje nem beszéltünk már? Nagyon hiányzik, és szeretem.

Figyelt kérdés
Holnap lesz alkalmam beszélni vele, de nem tudom mit mondjak neki. Félek, hogy megint elküld a ...-ba. De ő is érez irántam valamit, de fél, hogy a társadalom mit szólna ehhez, ezért nem mer lépni. Valahogy tudtára kell adnom, hogy ott leszek mellette bármi van, és segítek neki. Előre is köszi a válaszokat.
2017. okt. 23. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért beszéltetek rég? Ha ennek az okát megoldot lehet jobban megy majd.
2017. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért, mert hirtelen megszakította velem a kapcsolatot. De azóta folyton néz, ha meglát, elszomorodik stb. És másnak elmondta, hogy nem jó így neki ez a helyzet, de ő nem mer lépni. És szeretném valahogy megoldani, de nem tudom, mit mondhatnék neki.
2017. okt. 23. 20:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert, amikor odamentem hozzá még szeptemberben, akkor üvöltözött velem ok nélkül. Viszont màr többen mondják, hogy látszik rajt, hogy nem bírja így.
2017. okt. 23. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül mi lett, kedves kérdező?
2021. jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!