Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom biztosan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom biztosan hogy szerelmes vagyok? Honnan tudom hogy szerelem, fel lángolás vagy valami ragaszkodás amit érzek valaki iránt?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi :)

17/L



2018. máj. 1. 22:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Azt csak te tudhatod, hogy biztosan szeremes vagy. Az érzelmi kötődésnek a legerősebb formája a szerelem, és ha tőle mást nem tudsz jobban szeretni (családtagoktól és hozzátartozóktól eltekintve), és nem lankadnak az iránta érzett érzelmek hosszú távon sem, akkor tutira szerelmes vagy. Remélem segít a válaszom. 17/f
2018. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vagy-e*
2018. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fellángolás az szerintem egyértelmű. Az hamar lecseng.

Ragaszkodni olyan személyhez tudsz, akit szeretsz (valamilyen szinten)

A szerelem pedig az, amikor az adott személyt elfogadod minden hibájával együtt és szereted, kiállsz érte, támogatod, bíztatod.


Valahogy így jellemezném őket személy szerint :)


A fellángolás nekem pl sztár pasik voltak... 2-3 hónap volt az egész rajongás... utána jött egy újabb és már azért voltam odáig meg vissza (khmm 13-15 éves kategória legalábbis nálam)


Ragaszkodni valakihez rettenetesen egyszerű nekem. Könnyen ki tudok alakítani egy olyan kapcsot köztem és egy fiú közt, hogy borzalmasan tud már akkor is hiányozni ha csak mondjuk 2 óra telt el az utolsó üzenetvàltás óta. Ez nem tudom, hogy jó vagy rossz dolog... mindenki döntse el.


A szerelem pedig egy olyan dolog, amit nem lehet nem észrevenni :)

Én ezeket a jeleket produkálom ilyenkor :D

- könnyen zavarba jövök

- könnyű összezavarni (kissé naív vagyok ilyenkor)

- izgulok kicsit, ha vele beszélek

- a gyomromban repkednek azok a bizonyos pillangók

- kicsit nyávogva beszélek vele :D

- legszívesebben mindig vele lennék/vele beszélgetnék

- vágyom rá (érintés, ölelés, csók, szeretkezés...)

- sokat mosolygok

- tűkön ülök, hogy mikor ír vissza



Most hirtelen ennyi jutott eszembe :)

Remélem segített!

18L

2018. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez elég furán működik az eddigi tapasztalataim alapján.

Régen mindig azt hittem szerelmes vagyok. Aztán mikor tavaly találkoztam egy bizonyos emberrel, rájöttem, hogy az előző érzelmeim a szerelem közelébe sem értek :D

Én azt hívnám fellángolásnak részemről.


Viszont azt vettem észre, hogy nekem mindig egyfajta fellángolással indul ha elkezsek érezni valamit. Utána ez kicsit alább hagy, viszont nem szűnik meg teljesen és ez átvált szerelemmé és vonzalommá.

Lehet ez nem teljesen természetes, hogy így működik és az sem olyan jó hogy ezek nagyon gyorsan alakolnak ki. De nálam ez így működik :D


19/f

2018. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Ragaszkodni valakihez...általában én anyukámhoz ragaszkodom.A fellángolás nem hosszú idő.Amilyen könnyen jön,úgy el is múlik.Vagy a kettő együtt is jöhet.Valaki iránt fellángolsz,és ragaszkodni akarsz.Nem lehet úgy szerelmesnek lenni,hogy ne akarj ragaszkodni.Csak a szerelemben józan ésszel kell lenni.Mindig a tettekre kell figyelni,és nem arra amit mond.De ha viszont összefügg a tettei a szavaival,akkor hagyatkozhatsz a szavaira.A szerelemben vannak fázisok.

1)Megtetszik

2)Megszereted

3)Ha kölcsönös,összejöttök

4)Együtt vagytok

5)Kiszeretés

6)Valamelyikőtök megcsalja a másikat

7)Együtt maradtok vagy nem

8)Szakítás

9)Ha az egyik fél még szerelmes,annak fáj


Minden csak addig tökéletes,még megvan a rózsaszín köd.

2018. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!