Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Olyanba vagyok szerelmes akibe nem kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a szitu,hogy több éve szerelmes vagyok egy fiúba,aki nem érez ugyanígy...:/

Valószínűleg barátnője is van (ebben nem vagyok biztos)

Na mindegy nem is ez a lényeg. Többször kaptam már tanácsot,hogy mondjam el neki mit érzek stb.

Ezzel csak az a baj,hogy képtelen vagyok elé állni,és a szemébe mondani.

Másrészt pedig magam sem tudom,hogy miért de mostanában kicsit másképp gondolok rá.

Még mindig szeretem,de néha azt érzem,hogy nem szeretném látni.

Máskor pedig alig várom,hogy újra láthassam.

Egy ideje úgy tűnik,hogy kezdek beletörődni abba,hogy soha nem lesz köztünk semmi,főleg,hogy 1,5 hónap múlva valószínűleg soha többé nem látom.


A kérdésem az lenne,hogy tényleg el kéne mondanom neki? Vagy hagyjam?


A fiúnak sem teljesen értem a viselkedését,de mindegy is :D


Egy másik kérdés: ha úgy döntök,hogy nem vallok neki szerelmet,akkor túl fogok lépni rajta,ha már nem találkozunk többet? Hogy tudnék kiszeretni belőle? 🤔


Ha lenne olyan aki szívesen beszélgetne egy kicsit erről a témáról,az nyugodtan írhat privit.


14/L



2018. máj. 1. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtan írhatsz :D

Állítólag az egyik legjobb tanácsadó vagyok :D

Úgyis unatkozom Xd


16/L

2018. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondd el neki, tenyleg. Ha ugy konnyebb, neten ird meg neki (szia, mondanom kell valami fontosat, a helyzet az, hogy nagyon regota tetszel es szeretnem tudni, hogy te mit erzel... pl). De mindenkepp mondd el. Ha ugyse latod tobbet, meg csak kinos se lehet utana.


Ha meg nem erez kolcsonosen, siman el fogod felejteni. Na jo, nem annyira konnyen, de a tavolsag, hogy nem talalkozol vele sokaig, nagyon jo modszer/gyogyszer erre. Eleinte nagyon nehez lesz, de a tavolsag tenyleg megoldja. Higgy nekem.


Ha barmi van, irj nekem nyugodtan privatban, adok tanacsot, ha tudok.

2018. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok, annyi hogy 16 éves vagyok és fiú, a lány egy évvel fiatalabb, bár már lassan 2 éve ismerem, ha gondolod írj privátban és leírom a "történetet".
2018. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

na az a szitu hogy én 12 vagyok... igen ... nagyon fiatal még a szerelemhez de ugyane ez a szitu szoval irhatsz privátban akár nekem is....

12/l

2018. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!