Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a barátom haverja....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a barátom haverja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mielőtt össze jöttem a barátommal, előtte beszélgettem a haverjával és nagyon megtetszett,már majdnem együtt is voltunk csak aztán valami miatt nem jöttünk össze. Ekkor még nem beszéltem a jelenlegi párommal. A helyzet az,hogy tényleg nagyon tetszik a haverja,viszont nem lennék arra képes,hogy megcsaljam a barátomat. Én is tetszek neki igazából és ez így nekem rossz,mert én ezzel nem tudok már mit kezdeni. Kérlek titeket,hogy normális válaszokat adjatok. Előre is köszönöm!
2018. máj. 3. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szakíts. Felesleges indokolni, ha szeretnéd a mostanit, akkor nem szeretnéd a másikat.

Remélem nem olyan vagy mint a Fűrész 7-ben (2010) a csaj a film elején.

2018. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit tettél végül? Én is ebben a szituációban vagyok és érdekelne.
2019. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!