Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a féltékenység...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a féltékenység ellen? (A barátom legjobb haverja egy lány. ) Elég hosszú és fiatalok is vagyunk, de szükségem lenne a segítségetekre.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy a barátom a nagyon helyes, kedves és remek stílusa van, ezzel szemben én nem vagyok valami attraktív és az emberi értékeim említésre sem méltóak. Amikor 'összejöttünk' én voltam a legboldogabb lány a világon. Csak van egy kis baj: rengeteg lány barátja van... ez nem is zavart, csak volt egy 'incidens' az úgy nevezett legjobb barátnőjével. (bulizni voltak nála, és a lány kérésére megfogta a mellét) Tudom, hogy ez nem olyan eget rengetően nagy dolog, de nekem nagyon rosszul esett. Ezek után már akárhányszor megemlíti a lány nevét, vagy azt hogy megy bulizni akkor elfog a féltékenységi roham. Arra, hogy ne találkozzon vele nem akarom megkérni, hiszen régebb óta ott van neki mint én és mégis a legjobb barátja! A lány pedig egyszerűen gyönyörű, okos, vicces és jófej. Mit tudnék tenni a féltékenység ellen? Már ha meghallom a nevét a lánynak egész nap rossz kedvem van tőle. (Én 16 vagyok, a barátom 17 és fél éve vagyunk együtt)

2016. febr. 2. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog hogy a hátad mögött fogdos más lányokat? Az érdekes, akkor maradj is vele... Ha ez neked semmi, akkor lassan csókolózás sem lenne sok gondolom... Még jó hogy féltékeny vagy, ez nem normális, hogy más csajokat fogdos... Azért mert neked ő az "álompasi" azért még nem kell mindent elnézni neki. Állj a sarkadra, és határozottan beszéld ezt meg vele... Mond meg neki hogy téged ez mennyire zavar, és hogy nem vagy biztos benne hogy ha ő ezt egyszer megtette, nem tenné meg még egyszer. Szerintem teljesen jogos a féltékenység, ha ilyeneket csinált már előtte. Amúgy meg nem egy fanatikus rajongója vagy, hogy mindenek után vele maradj egy mukkanás nélkül, hanem a párja... Mást nem tudok mondani, kicsit állja a sarkadra. 17/f
2016. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ht sztem ez nagy dolog. Pia hatása alatt voltak?
2016. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ugyan ebben a cipőben jartam a kapcsolatunk elejen. Sajnos pontosan ugyanez a helyzet allt fennt de amikor megtudtam hogy volt koztuk valami meg mielott velem osszejott volna a baratom mar volt indokom arra hogy ne talalkozzon vele. szerintem beszeljetek meg es mondd meg neki a velemenyed ennyi
2016. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"(bulizni voltak nála, és a lány kérésére megfogta a mellét"

Barátoknak nem fogdossuk a mellét...különbenis miféle lány lehet, aki arra kér valakit, hogy fogdossa a mellét?


Szerintem a féltékenységed teljesen jogos. Nem akarlak én elkeseríteni, de szerintem amíg együtt lesztek, ez nem fog elmúlni.

2016. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

16-17 évesek vagytok, ezért ilyen komolytalan a kapcsolatotok. Ha ezt így nem bírod, akkor ki kell lépned a kapcsolatból.

Ugyanakkor az önértékeléseddel neked kell foglalkoznod.

2016. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! És kicsit pia hatása alatt voltak, de nem annyira hogy érezni lehessen (nem voltam ott, de a barátom rögtön felhívott utána hogy sajnálja meg hasonlók) Viszont ez már azért régebben történt, és nem akarom megint felhozni a témát vagy megbántani. Így is van egy olyan érzésem hogy túl jó hozzám... És én is attól féltem hogy a féltékenység nem fog elmúlni. Azért várom a további válaszokat is :)
2016. febr. 2. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen is nagy dolog mondd meg zavar teged, mert azt fogja hinni mindent lehet, ha semmiert nem fogsz szolni, vigyazz nehigy kihasznaljon, barmennyire szereted ilyet nem csinalhat.

Bocsi az ekezetekert.

2016. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Te mennyire vagy jóban ezzel a lánnyal és téged nem hívnak bulizni?

Az azért elég nagy dolog a barátodtól, hogy nem titkolta el és rögtön elmondta, de akkor meg minek? A csaj meg... olyan haveromtól se kérném, hogy fogdosson akinek nincs barátnője...

2016. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Megfogta a mellét? :D

Abban a pillanatban egy nagy pofon a srácnak aztán mehet amerre lát.

Hát nehogymár..

2016. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Sajnálom, hogy ennyire a béka feneke alatt van az önbecsülésed! Pont, hogy fordítva: te vagy túl jó hozzá!!!

2016. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!