Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig bejövök a csajnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig bejövök a csajnak? 16/F

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj akivel rendesen kavartunk, de azért éreztünk is egymás iránt valamit.El is mondta, hogy vonzódik hozzám.

Az volt a legnagyobb baj, hogy az ilyen túlságosan közvetlen, felszabadult stílusa miatt nem nagyon tudtam hozzá közeledni suliban.Viszont találkozgattunk párszor csak ketten és akkor minden tök jó volt.

Eléggé zavarta, hogy nem tudok neki megnyílni rendesen és mondta is, hogy nem fogunk úgyse összejönni, mert nem egyezik a stílusunk és szerinte ezért nem tudok hozzá közeledni.

Azt mondta, hogy nem akar elveszíteni és barátként megpróbálhatnánk.Én egyertelműen mondtam, hogy sose menne ez a barátkozás és akkor inkább hagyjuk egymást.

Nem is nagyon írtunk és beszéltünk kb. 1 hónapig.


Most beteg lettem és itthon maradtam pár napot és írta, hogy" hiányollak a szemem elől"

Azt is megtudtam, hogy azt beszélgettek suliban és mondta, hogy én vagyok a leghelyesebb.Ami azért fura, mert nem voltunk az elmúlt időben túl jóban és nemtom miért emelt ki mások előtt.

Ezt nekem tegnap el is mondta, hogy megdícsért az embereknek és egy barátom alá is támasztotta.

Furcsa volt tegnap mert ugye ezt elmondta és kérdezte, hogy nem-e érek rá másnap.

Egyáltalán nem tudom, hogy értsem.

Még mindig tetszek neki?, meg miért akar még mindig találkozni amikor leszögeztem neki, hogy nem leszek vele barát mert nem megy.

Meg amúgy is az én véleményem szerint, ha nekem tetszik egy csaj és szeretnék vele lenni az egyértelműen nem lehet nekem barát.

Ti mit gondoltok erről?



2018. máj. 5. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszel neki,újra akar nálad próbálkozni.

Ha neked is még mindig tetszik akkor fogadd el.

Viszont,ha nem akkor illedelmesen hajtsd el.

Szerintem jobban átgondolta a dolgot és arra jutott,hogy még mindig tetszel neki,és,hogy majd valamikor meg fogsz neki nyílni,csak idő kérdése.

2018. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!