Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm rengeteg képet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rengeteg képet oszt meg rólunk mindenhol (facebook, instagram, mystory) es velunk van tele az internet, es ki van ram akadva h en miert nem teszek ki sose?

Figyelt kérdés

Pasikent nem szeretem nyallal elarasztani a facebookot, de 100% hogy be fog sertodni es minden eddigit letorol hisztibol.


Hogy mondjam el neki milyen finomabban, hogy nekem ez sok, es o kiteheti de ram ne akarja rameroltetni?


18F 18L


2018. máj. 6. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogyan leírta. Mondd neki, hogy te nem érezd ezt fontosnak, így ezt a jövőben hanyagolja, mert nem esik jól.
2018. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hülyeség.Sosem értettem minek kipakolni a képeket.

Mintha megakarna felelni az embereknek vagy nem tom.

2018. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Elég gáz, hogy egy 12 éves értelmi szintjén tengődő csajjal vagy.
2018. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ő is ilyen typic pi..csa, aki a neten eli az eletet? :D Mert az ilyenek altalaban ezek szoktak lenni, kar leallnod ilyenekkel, teso :D
2018. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en sem fogom megérteni soha.. nem attól szeretek valakit, hogy sz@rrá pakolom vele a világhálót. Valahogy ezt értesd meg vele. Gondolom a haverokkal vagy a családdal sem teszel ki állandóan. Valahogy ezt kéne vele közölni.
2018. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A csajod azt akarja mutatni mindenkinek, hogy milyen boldog, a középpontban akar lenni, esetleg direkt posztol, hogy az exe, vag ymás ismerőse orra alá törje a borsot, elég gáz, mikor már tényleg árasztva vannak a képek, 3 hónapban 1 kép az amit még normálisnak is tartanék...beszélj vele, biztos, hogy megfog sértődni, de ideje lenne felnőni...
2018. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy szerinted a szerelmetek csak rátok tartozik, és téged zavar, hogy ő viszont ilyen nyiltan éli a magánéletét! Mintha valakinek meg akarnak felelni! Egyébként a helyedben én azt sem fogadnám el, hogy ő kitereget rólad olyan fényképeket, amik szerinted intimek és meghittek, amit te nem szívesen mutatsz meg másoknak. Nincs azzal semmi baj, ha néha kitesz egy közös fotót, na de mindig?! Szerintem ne engedd, hogy uralkodjon rajtad és “lehisztizzen”! Teljesen igazad van!
2018. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!