Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összezavarodott a Barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodott a Barátnőm, nemtudom mire szamitsak?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja leszünk együtt..És eddig nagyon nagyon jol megvoltunk.En vagyok az elso baratja.Eddig nem volt semmi gond.De mostanaban eleg fura viselkedett velem...Azt mondta nemtudja mit érez.Egyszer azt hogy jobb neki egyedül egyszer pedig hogy nem akar elvesziteni mert szeret..Erre mondtam neki, hogy akkor tartsunk unetet hogy at tudja gondolni a dolgot!Nem akart belemenni mert hianyol meg nem birja ki hogy ne beszeljunk.Azonban 2ra kiment a baratnojehez aki nem igazan szivleli hogy mi egyutt vagyunk mert bejovok neki..Es hat aznap este irta a egy kozos baratnojenek hogy szakit mert nem szeret.Es nem fog tudni ujra szeretni..Azonban 2 napra ra hazajott es beszelgetett egyik baratommal akinek azt mondta hogy nem tudja hogy szakitson e mert nem tudja megint hogy most mit erez...A Baratnojere is tekeny mert velem joban van es beszelgetunk ez a szunet idoszak alatt..de nemtudom hogy ennem akkor most mi lesz a vege es ez kikeszit..

17/F 17/L.

Bocsanat a helyesirási hibákért...Csak nem vagyok a toppon es nemigazan figyelek most erre.



2018. máj. 8. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van valakije, csak a másik srác nem gondolja komolyan, ezért táncolgat vissza hozzád.
2018. máj. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Na jó,szerintem mond meg neki,hogy döntse el,hogy most mi van,és ha egy héten belül nem dönt,akkor szakíts vele.Mond meg neki,hogy te ezt nem bírod és,hogy ne szórakozzon veled. 13/L
2018. máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez is nem működik. A lány valami miatt össze van zavarodva, és kb. olyan, mintha egyik nap úgy kelne fel, hogy téged szeret, míg egy másik napon, pedig úgy, hogy nem szeret. Itt valami hiba van a rendszerben. Szerintem már nem érez irántad különösebbet, de nem akar elveszíteni, ezért, nem akar szakítani. Mindenképpen mondd meg neki, hogy döntse el, mit akar, mert ez így egyikőtöknek sem jó!

Sok sikert!

2018. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, és veled akarna élni, maradni, veled képzelné el hosszútávon, akkor szerintem annak egyből egyértelműnek kéne lennie a számára. Nem hogy még vacillálni; "mennék is , meg maradnék is." Szerintem lehet, hogy csak társfüggő, és attól fél, mi lenne vele egyedül, mert már megszokta, hogy mindig veled van. És komfort-és biztonságérzetet ad neki, ha már a megszokott környezetben; megszokott társsal, veled van. Szóval félne egyedül, fél , hogy (már annyira megszokott), hogy nem tudja mi lenne vele nélküled, a társaságod nélkül.
2018. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakíts te, ez így nem oké
2018. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!