Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi a maximum...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a maximum korhatár egy kapcsolatban tini korban?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

2év kb ami még nem jár különösebb hátránnyal esetleg 3

de ez a kor előrehaladtával változik, egy 18 évesnél jobban belefér egy 20-25 éves is viszont 14 éves korba 4-5év az nagyon sok

persze ma már divat az is hogy 16-7 évesen 30 év körüliek

2018. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mára már nincs ilyen. A vonzalom nem életkorhoz kötődik.
2018. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam maximum 2-3 év korkülönbség, ami még beleférne. Nemrég egy 10 évvel idősebb srác próbálkozott be nálam, akit anyám által ismertem meg. Rendes srácnak tűnik meg minden és szerintem nem csak kihasználna, de nekem 10 év még nagyon sok lenne 14 évesen.
2018. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Nehogy már azt hidd,hogy egy 24 éves férfinak a te 14 éves érett elméd és odaadásod kell. Biztos olyan rendes meg kedves,hát persze hogy nem a tested kellett volna neki...naiv vagy te
2018. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. máj. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!