Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 eve figyelek egy lanyt, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve figyelek egy lanyt, aki nagyon tetszik, de nem merek semmit sem tenni. Hogyan tudnam osszeszedni magam, hogy megszolitsam?

Figyelt kérdés
Meg a buszon lattam meg 3 eve kb iskola kezdes utan par nappal. O ekkor lett kozepiskolas, talan hulyesegnek hangzik de elso latasra beleszerettem. Kideritettem hogy hivjak hol lakik stb... Kb mindent tudok rola, amit interneten ki lehet deriteni. De nem merem megszolitani, meg interneten sem merek irni neki. Regebben nagyon sokat bantottak,megalaztak lanyok is, fiuk is fizikailag is, de sokkal inkabb lelkileg, szinte romokban voltam, elofordult, hogy ongyilkossagon jart a fejem stb. De aztan sikerult kicsit osszeszednem magam, viszont kerulok minden olyan helyzetet, ahol szegyenbe kerulhetek, vagy megalazhatnak... Eppen ezert, nem is nagyon baratkozom, sot nem is igazan beszelek senkivel, mindig csak a biztosra megyek, az pedig, ha megszolitanam ezt a lanyt magaban hordana azt a kockazatot, hogy megint porig alazzanak. Nem akarok megegyszer lelkileg romokban lenni. Nagyon tetszik ez a lany, volt olyan, hogy nem volt elso harom oram, de csak azert bementem rendesen, azzal a busszal amivel szoktam menni elso orara csak, hogy lathassam par masodpercig a palyaudvaron, nekem ez megert utana 2 es fel ora unatkozast. De keptelen vagyok ra, hogy megszolitsam, vagy akarmi... Ha belegondolok is faj, hogy esetleg mas fiuval lassam, de tudom, hogy ez elobb utobb be fog kovetkezni... Nem tudom mit tegyek. 18/F
2018. máj. 15. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Csáó. Én is rettegtem attól hogy megszólítsam a lányt akit évek óta figyelek. Úgy döntöttem egy napon hogy beszélek vele, jöjjön aminek jönnie kell. Akkora pofont kaptam az élettől hogy néha még most is fáj. Az elutasítás kegyetlenül fájt. Egész este ültem az ágy szélén és néztem ki a fejemből, nem tudtam mása gondolni, csak arra hogy mit rontottam el. Egy pár hónapig rágtam magam és kértem a Jóisten segítségét hogy túl tudjam tenni magam az eseményeken és megsegített.


Gondold végig, hogy ez így nem jó. Ha így folytatod tönkre fogsz menni. Mondták nekem is, hogy egy lány sem ér annyit, hogy sírj utána. Én csak nevettem rajtuk, hogy nem érzik amit én érzek. Így túl ezen az időszakon tényleg nekik volt igazuk. Ezt nem fogod nekem sem elhinni, amíg át nem élsz egy ilyet.


Akarsz valamit a lánnyal? Beszéld meg vele! Mikor? A legközelebbi alkalomkor! Miért? Mert TE szereted és ez a helyzet neked a legrosszabb!


Remélem tudtam segíteni. Ha kérdésed van írj nyugodtam privibe.


/f

2018. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*17/f


(numlock)

2018. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!