Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy visszautasított titeket egy fiú?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 20:33
 1/8 Lililili16 ***** válasza:
Igen egyszer
2018. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,miert?
2018. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt

18l

2018. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És volt , akinél sokáig próbálkoztatok ?

Mi tetszett bennük ?

2018. máj. 19. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Attol h visszautasitott még próbálkozhatsz, lehet h csak épp hulye volt.
2018. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lililili16 ***** válasza:
Én nagyon megszerettem az egész fiút, nagyon sok volt bennünk a közös, tetszett a személyisége és külsőre is nagyon.Utána már nem lett volna értelme próbálkoznom pedig még mai napig érzek valamit iránta
2018. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem még nem utasítottak vissza, mert sose kezdeményeztem. Pont a visszautasítástól féltem mindig és próbáltam magam óvni a kellemetlen helyzetektől, illetve a lelki sérülésektől. Biztos nagyon rosszul éltem volna meg. :D

De szerencsére jelenleg boldog párkapcsolatban élek.

2018. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem két even at tetszett egy oszt.tarsam (öreg hiba), aztan nem bírtam tovább, elmondtam neki. Igazából, konkrét választ nem adott, ami nem fair szerintem. Nagyon kínos mindennap látni. Tultettem magam rajta par hónap utan, de most kezdenek visszatérni az érzéseim, és szörnyű. De mindenkeppen mondjatok el a fiúnak, mutassatok ki az erzeseiteket, mert a semminél jobb a nem, és akar igen is lehet belőle. 18/L
2018. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!