Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért gondolják meg magukat a...

Miért gondolják meg magukat a lányok, ha a visszautasitott pasi behisztizik?

Figyelt kérdés

Na persze, ez erős túlzás. De itt gyakran olvastam ilyeneket, és bár próbáltam kérdezni tőlük, nem kaptam választ, igy igy kérdezem meg.


Tehát az van, hogy miután a pasi a lány elé állt, és megkapta a visszautasítást, a pasi felszivódik: behisztizik, nem reagál többet, vagy csak simán eltűnik. Érdekes, de erre a lányok mondták többféleképpen, de ugyanazt: hiányzik ahogy foglalkozott velem; nem tudom miért, de amióta ilyen, vonzóbb lett; volt másik pasi, de rájöttem, nem ő kell nekem. De akár egy év után is!


Mi változik meg a lányban? Az igy összejövő kapcsolat tartós, nem gondolja meg magát a meggondolásból? :)


2014. dec. 8. 13:58
 1/1 Kurtz Bickle ***** válasza:
Azt tegyük hozzá, hogy a legtöbb ilyen fiú ott rontja el, hogy a kedvességet összekeveri a seggnyalással, és valójában tenyérbemászó papucsok, akik nem veszik észre magukat. Aztán "megmutatják" az adott nőnek, hogy bizony nekik is vannak elveik meg érzelmeik, és eltűnnek; máris egy ép embert látnak bennük, nem valami szemeteszsákot. Ez persze csupán az én tézisem.
2014. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!