Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti szoktatok kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok kezdeményezni, ha nagyon tetszik egy srác? Hogyan?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, mert nem merek :(

17/L

2018. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer irtam facebookon, jól elbeszélgettünk...
2018. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
62%
Írj rá,kérdezd meg hogy van ,ilyesmi de semmiképp ne "nyomulj" a férfiak dolga udvarolni !jelezheted hogy érdekel de max ennyivel hogy írsz neki hogy van szerintem ennyi elég
2018. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

#3 Én férfiként mindig is a kezdeményezőbb fél szerepében voltam és sosem vártam el egy lánytól, hogy a puszta jelenlétemtől már dobálja is le a ruháit (egyesek szerint még konzervatív is vagyok amikor azt mondom, hogy azért lehetőleg a férfi hívja randira a kiszemelt nőt és ne fordítva), de ez a "férfi dolga udvarolni" múlt századi baromság a halálom.


Remélem, hogy azok a lányok (természetesen tisztelet a kivételnek, mert tudom hogy vannak) aki elvárják, hogy teperjünk meg versenyezzünk értük miközben ők csak mosolyogva válogatnak, szépen csendben meghúzzák magukat amikor szóba kerül a férfi-női egyenjogúság témaköre és nem értetlenkednek, hogy a gonosz csúnya társadalom miért csak ennyire tartja a nőket. Olyan nehéz lenne mindkét nemnek egyenrangú partnerként kezelni a másikat?

2018. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kezdeményeztem interneten keresztül. Minden jól ment tök jól elbeszélgettünk aztán valamikor elcsúszott valami és azóta nem. Nem mondom,nem lett ettől az esettől több kedvem nekem kezdeményezni, sőt...
2018. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lililili16 ***** válasza:
100%
Én csak kis jeleket adtam neki,például nagyon gyakran kerestem a társaságát próbáltam vele minnél többet beszélni gyakran néztem rá mosolyogva.Egyszer volt alkalmunk együtt filmezni baráti társasággal mikor mellette ültem rádőltem a vállára.Nem kellett sok idő neki hogy rájöjjön mi a helyzet :)
2018. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam :) Ilyenkor a legnyilvanvalobb jel, amit teszek, hogy probalok szemkontaktust teremteni az illetovel, amit tobb masodpercig (5 vagy tobb) tartok, ha sikerul. Ha ismerem az illetot, akkor probalom keresni a tarsasagat, mindenhogy probalok kapcsolatba kerulni vele.
2018. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem nagyon. egyszer fordult elő :D

Régi módi lány vagyok, aki szeretné, hogy a srác legyen az első, ha már ő a férfi ^^

2018. máj. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen szempontból "konzervatív" vagyok. Egyszer próbáltam kezdeményezni egy nyuszi srácnál...hát...bár ne tettem volna.
2018. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Ezt a női egyenjogúságot jól félreértettétek! Női egyenlőség nincs és soha nem is lesz (remélhetőleg). Női egyenJOGÚSÁG van (vagyis törekszünk rá).

Ez nem arról szól hogy másképp kéne udvarolni vagy a nőnek kezdeményezni vagy hogy ugyanúgy kéne viselkednie a két nemnek, hanem hogy ugyanolyan JOGAIK vannak! Pl emberi méltóság, választás, egyenlő fizetés ugyanazért a melóért, nem tekintjük tulajdonnak stb. Ennek az udvarláshoz csak annyi köze van hogy nem erőszakolhatod rá az akaratodat, ha nemet mond akkor azt fogadd el, ahogy te is elvárnád fordítva.


Attól még úgy van rendjén hogy a férfi fizet (egy jel arra hogy ha gyereketek lesz és ő munkaképtelen lesz akkor örömmel eltartod addig), hogy a férfi kezdeményez (jel arra hogy nem beszari alak és az életben elintéz kellemetlen vagy ijesztő dolgokat is ha kell), hogy kedves (jel arra hogy nem fog erőszakoskodni vagy elnyomni a párkapcsolatban) stb. Az egész randi a hosszútávú kapcsolat demo változata, ezeket mérik fel a csajok, ennek nem is szabadna megváltoznia!

2018. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!