Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek ha van egy srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha van egy srác aki tetszik de nem tudom hogy én tetszek-e neki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elég bátor hogy megkérdezzem tőle ezt de azt szeretném tudni (ez hülyén fog hangzani lol) hogy vannak ilyen jelek vagy mik erre?
2018. ápr. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha figyelembe sem vesz, csak olyan vagy neki, mint a tóbbi ember, akkor valószínűleg nem tetszel neki. De ha tetszel, akkor biztos figyel téged. Nem szoktad látni, hogy rajta tartja a szemét?
2018. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Téged figyel, néz, rád mosolyog, megpróbál beszélgetést kezdeni veled, ilyesmik :)
2018. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj szemezni vele és ha tartja a szemkontaktust, akkor már az valószínűleg jó jel.
2018. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi emeberek, háát szerintem ez halott ügy na mindegy :/
2018. ápr. 19. 21:02
 5/7 anonim válasza:

Ennek rengteg jele van! Viszont szerintem mi Nők ezt érezzük! Én személy szerint azt is megérzem az első találkozás 30 percében hogy komolyat vagy csak egy futó kalandot akar tőlem az illető!


Kérdező, ezt érezned kell. Viszont azt is ha nem érdekled. A legfontosabb hogy soha ne fuss egyetlen fiú után sem és ne alázkodj meg előttük. Inkább legyél eléhetetlen minthogy könnyű préda a számukra. Legyen tartásod! Ne félj, majd jön egy újabb aki megérdemel!


Sok sikert és szép életet! :)

2018. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommentedért :) Neked is szép életet :)
2018. ápr. 19. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezd meg tőle. Kezdj el vele beszélgetni, keresd a társaságát. Fontos, hogy ne erőltesd, ne nyomulj. Ha találkozol vele, váltsatok 1-2 szót, mizu stb. Ha több ideig vagytok egymás társaságában, akkor beszélgessetek mélyebben is. Néha ilyen-olyan apropóból ráírhatsz facebookon is, de fontos, hogy főként személyesen kommunikáljatok.
2018. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!