Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szisztok van egy kis bajom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lordword kérdése:

Szisztok van egy kis bajom. Segiteni? Tobbi lent Fontos

Figyelt kérdés

Sziasztok,olyan problèmàm van hogy van egy baràtnőm. Én 20f ő 17L 3 hete vagyunk egyutt 2 honnapja ismerkedünk

Èn nagyon szeretem. De ő mèg csak kezd. Vagy is ezt mondja... voltunk valamelyik nap szorakozni (bulizni) ès hivott egy fiu ismerösèt. Stb stb. Hàt okès.. ez még nem is annyira nagy dolog.. mèg az elejèn mondta a nőmnek a sràc.. hogy megvarja vele a buszàt. Mert neki 8 kor ment volna.. de erre nem volt szükssèg mert haza hoztam taxival és innen ment haza.. de mèg a srác fel is hivta hogy minden rendben van e? Ez most mi? A sràc tuti akar valamit.. ezt mind a nőm írta nekem másnap. De mèg azt is hogy vegyem figyellembe h a gyerek ott maradt volna vele... ès hogy ő neki nagyott nőt a szemèbe... ez is mi? Aggodjak vagy szarjam le? A làny szűz is nem volt neki komoly kapcsolata. De csak pasikkal beszèlget.. mèg egy dolog ez egy mai nap.. ma ugy volt hogy nàlam alszik. De a szülei elvileg nem engedik mert mindig csavarog. De gyözködi őket. Okés. Tegnap gyözködte őket.. semmi nem lett belőle. Ma írtam neki hogy most akkor mi lesz? Azt mondja nem tudja. És le ment facebook. Előtte azt írta mikor felkelt. Higy annyian írtak,hogy be szart a telefonja.. ès azóta nem írt 11 től 17:00 ig mert most írom ezt. A buszàt is le kèste. Meg minden.. hivtam is semmi.. èn megbecsülöm mert a tenyeremen hordozom.. figyellek rà stb.. de ő viszont nem igen tesz semmit a kapcsolatunk èrdekèbe. Ő mèg sose mondtam hogy talizunk e? :) csak èn. Egy hosszabb szöveget elolvasnèk erről akinek van ötlete hogy mivan. A vàlaszotokat is előre köszönö.



2018. máj. 21. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui: bocsi a helyesírásért. Picit feldult vagyok..
2018. máj. 21. 17:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba!

Vagy megjátssza az elérhetetlen hercegnőt és tesztelget, vagy egyszerűen nem vagy neki elég jó, gazdag, jóképű, azaz nem indítod be mint férfi.

Szerintem ez utóbbi, csak eltűr míg nem akad jobb neki és addig is legyezgeted a hiúságát.

2018. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig el kell mondani, hogy pontos dolgokat nem tudunk mondani, csak első benyomást, mert nem ismerjük az életeteket. Szóval amit írunk, az nem biztos, hogy úgy is van.


A leírtak alapján úgy tűnik szórakozik veled, élvezi hogy tepersz érte, cukkol, játszadozik. Nem csak veled, a sráccal is akit elhívott, ugyanezt csinálta. Jeleket ad neki, hogy teperjen érte, pedig a gyerek tudta, hogy a barátja vagy, miért kezdeményezett volna akkor nála? Azért, mert direkt nem utasítja el, úgy csinál mintha szingli lenne és bármikor megkapható - persze valójában csak játszik.


Érzelmes srácnak tűnsz, a csaj pedig érzelmileg még nem kifejlett kislánynak.

2018. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ès mit tudnèk csinàlni?
2018. máj. 21. 18:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Írt hogy a papája rosszul van. És azèrt nem volt fent.....
2018. máj. 21. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
ettől a csajtól fuss!
2018. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hàt, könnyű is azt mondani. Valahogy rà kène vezetni hogy nem jó ez igy.. ès azzon vagyok. De majd ki derül minden :) köszönöm a vàlaszotokat, el tudtam bennük merülni.
2018. máj. 22. 09:27
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt a csajt nagyon szeretheted ha ezek után is filózol. de hát a te magánügyed!
2018. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha ennyiből meglehet ittèlni az gàz. De hàt igen
2018. máj. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!