Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanacsokra lenne szükségem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsokra lenne szükségem. Tudnatok segiteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon beleestem és nem tudom elfelejteni. Szinte minden nap találkozunk és valószínű hogy ez miatt is nehéz. Sokszor olyan mintha szeretne tőlem valamit máskor meg magasból tojik rám. Miért van ez? Szokott puszit is adni még sokszor csak úgy megolel máskor meg még köszönni sem köszön. Hogy tudnam ezt lekuzdeni?Légyszíves normális válaszokat írjátok. Előre is köszönöm szépen. 15/l
2017. ápr. 18. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz lehet beugrósnak lenni.
2017. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 együnk válasza:

Hidd el! Valamit biztos táplál irántad. :) Már csak azért is mert, puszit ad, kedves hozzád.

De ez normális az ilyen reakció a fiúknál ilyen korban.

Menjetek el valahová. Hívd el egy sétára, vagy fagyira.

A fiúk 95% szereti, ha egy lány kezdeményez. :)

Utánna minden jön magától. :) Sok sikert!

Üdv. :)

2017. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Az a baj,hogy sokkal idősebb nálam. És félek hogy ezt ő csak egy játéknak nézi.
2017. ápr. 18. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 20 feletti akkor ne is próbálkozz ....
2017. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. De akkor miért csinálja , hogy megolel, puszit ad...stb. Ezt nem értem...😖😖
2017. ápr. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!